Ööbimine Bialystokis

Kas keegi on ööbinud Bialystokis hotellis Gromada. Ootaks kommentaare.
Olen enne ööbinud Jardis ja see oli küll suht jube. Eriti see tagumine suurem maja - toad niisked, tapeet seinast lahti, voodid alla arvestust. No lohutasime end sellega, et katus peakohal ja üks öö ainult. Esimene maja seal tee ääres oli Poola kohta normaalne. Isegi telekas oli toas olemas.

Jard...lahe nostalgia...meenutab Eestit aastast u 1994...olin seal mingi 1999...täitsa normaalne oli...praegu küll ei läheks

Käesoleva aasta juulis ööbisin seal.Kahe tärni hotell ,puhas, vaikne ,inventar toas vist küll aastast 1985 aga ei midagi jubedat.

Soovitan hotelle Trio ja Titanic.

Kas on mõtet põdeda selle pärast , et pead öö magama lahtise tapeediga toas ja mitte väga hubases toas?Tavaliselt jõutakse hotelli hilja õhtul ja kui siis saaks pesta ja puhas voodi ka ootamas, siis silmad vajuvad enne kinni kui pea patja puudutab.

Ega sellistelt korraks katusealustelt polegi mõtet miskit head tahta. Odav hind ei lase ka suurt uuendada. Sellele vaatamata lahtine tapeet head muljet ei jäta. Odav koht võiks vähemalt kaugelt norm mulje jätta. Minupärast olgu invertar pärit mis iganes aastast. Kui ei haise ja pole niiske, siis sobib. Olen ka nn. Lääne-Saksas ööbinud hostelis, mis meenutas tugevalt NSVL ühikat. Aga kõik oli puhas ja korras, söök ka OK. Mida siis veel tahta.

vastavalt hinnale on ka kvalitet,poola kiirtee ääres maksavad eesti rahas 200 eek nägu ja ega sealt midagi loota ka pole,kui ei meeldi vali kallim koht.

ega ma ei põegi - uurin ainukt maad ja ilma :)))

mis hinnaga oli siis see ööbimine seal Gromadas?

Ma arvan, et olen. Hotell iseenesest oli päris ilus (söögisaal, fuajee), aga tuba ei olnud suurem asi. Mis reisibürooga on tegu?

Gromada hotellis olen ööbinud, aga mitte Bialystokis, vaid Lomzas. Igati ok 3* hotell, hommikusöök viisakas ja toad korras, isegi dušš funksis ideaalselt (võrreldes Jardiga, khm-khm).