Ööbimine Grand Canyonis

Plaan külastada märtsi lõpus G.C. Olen küll surfand siin foorumis ja lugenud reisimuljeid, kuid täpset infot pole leidnud. Kuidas ja kus on kõige mõtekam/soodsam ööbida kanjoni läheduses või hoopis pargis sees? Kas nt autos ööbimine kanjonis on üldse võimalik? Tänud!

1
2

Autos ööbida ei tohi. Seda kontrollivad Park Rangerid. Nii North Rimil kui ka South Rimil on külastuskeskuste juures ka kämpingud ja hotellid olemas kuid need on tunduvalt kallimad kui ööbimine pargist välja jäävates linnakestes. Olen ööbinud lõuna pool Flagstaffis http://trip.ee/content/suur-kanjon/hotell-monte-vista-flagstaffis-arizonas.html ja põhja pool Pages. Mõlemas suur valik hotelle/motelle.

0
0

Mina lähenesin lõuna poolt ja ööbisin Flagstaffi ja GC vahel asuvas Best Westernis. Bronnisin hotelli priceline´i kaudu ja minu arust oligi seal piirkonnaks GC. Kindlasti soovitan hotelli enne ära bronnida, kohapeal olid hinnad hoopis teised.

0
0

Lisaks igaks juhuks, et märtsis ongi ainuke võimalus lõuna poolt, North Rim on suletud. Kurimoori poolt soovitatud hotell asub 1km pargi piirist: http://www.grandcanyonsquire.com/ Kiire pilk märtsi lõpu hindadele kodulehel ja bookingus näitab, et suht täis bronnitud ja hind priclinest tookord saaduga 2x kallim. Tasub ehk proovida Hotwire või Priclinega. Willamsis ja Flagstaffis peaks saama toa alates 30 dollarist.

0
0

Tänud! Me just mõtlesime, et ei bronni ööbimist ette, kuna ei tea täpselt kuna sihtpunkti jõuame. Plaan on teha väike ringreis. Kuid saan aru, et kui ekspromt minna, siis ei pruugi üldse saada kusgil ööbida?

0
0

Märtsis leiate ka bronnimata kuskil kindlasti koha. Olen juunis-juulis (tipphooajal) mööda Kesk-Lääne rahvusparke ringi tiirutanud ja pole ilma öömajata jäänud. Ilma bronnimata on selles mõttes lõbusam et oled vaba ning lähed sinna ja jääd sinna kuhu tahad. Kuid kui väga seigelda ei soovi siis on ette broneerimine muidugi arukas tegevus.

0
0

Flagstaffis ikka midagi saab, ses mõttes ei tasu põdeda. Bronnige siis paar päeva ette kui juba selgunud, millal jõuate. PS kribamise ajal oli juba vastatud:P

0
0

Täpsustan veel üle, et kas rahvuspargis oma telgiga pole samuti võimalik ööbida? Või ikka üldse pole kusagil võimalik sellis n.ö Eesti moodi telk maha ööbida? Peab ikka hotelli/motelli võtma.

Ja siis veel küsimus, et kas mõtekam on sõita LA -Grnd Canyon ja sealt üles Las Vegas - S. Francisco ja tagasi alla või LA - San Diego - Grand C. - Las Vegas ja tagasi LA?
Millised on kogemused. Hetkel siin planeerime ja mõtiskleme, pea täitsa sassis :) p.s. reisiga alustame LAst.

0
0

Meie plaanime Los Angeles - Las Vegas -Grand Canyon -San Francisco. Booking.com-ist on Grand Canyoni ööbimine broneeritud ülaltoodud Best Westernis. Tagasisõit San Franciscosse Los Angelese kaudu mööda rannikut. Auto on veel üürimata, mõtleme kasutada http://www.billiger-mietwagen.de

0
0

Hip, sa oled õigel teel. Ise ringitasime esimesel korral niimoodi - LA - Vegas - St George (Zyoni rahvuspark) - Grand Canyon - Phoenix - LA. Sõitmiseks lahedad teed on Vegasest Grand Canyoni lõunasissepääsu juurde (võtke rahulikult päev selleks ja kindlasti tasub sõita päevavalgusega ja paak kütust täis!!!). Teine minu jaoks väga lahe pikk sõit oli Vegasest Yumasse ehk siis Mehhiko piiri äärde ja sealt San Diegosse. Samuti soovitan sõita päevavalgusega, siis saate täiskaifi kõigest sellest, mis ümberringi toimub ja Mehhiko piiri poole jõudes käige söömas ja tehke bensukapeatusi (seal on väiksemates kohtades iga valge inimene vaatamisväärsus).

0
0

Aga kui tahaksin GC-s ööbida ühe öö lõuna pool (novembris). Mis oleks parim majutuspaik?

0
0

Kui raha on, siis saab ööbida otse kanjoni serval. Seal on sellised palkmajad, kus saab pidutseda ja ka ööbida. Kui me seal olime, siis olid kõik need majad täis bronnitud, seega viimasele hetkele seda bronnimist ei tasu jätta. Muidu on GC-st väljaspool üks suht värskelt ehitatud küla, mis priceline´il läheb kategooriasse GC ja seal olid sellised 2-3 tärnikad, kus kannatas ööbida küll.

0
0

No päris kanjoni serval ei riskiks küll ööbida:) Dilemma seisneb pigem selles, et mulle tundub selline ühe päeva reis LV - GC - LV nagu nats lühike. Tahaks ikka hommikul juba sealsamas olla ja kui asi väga meeldib siis saaks jääda veel üheks ööks. Ja küsiks veel: kui tulen LA-st. Kas siis ongi GC-sse võimalik sõita ainult läbi LV-se? Või tuleb kõne alla ka mõni teine marsruut?

0
0

Kui eesmärgiks kanjoni lõunaserv, siis jääb Las Vegas marsruudist täiesti kõrvale. Otsetee tundub mööda Interstate 40 kuni Williams'ini ja sealt siis kurss põhja. Kõige lihtsam on kasvõi näiteks maps.google.com marsruudi algus- ja lõpppunktid sisse sööta ja siis vaadata, mida pakutakse.

0
0

Tänan. Kui tahaksin selle marsruudi teha võimalikult huvitavaks - mitte võimalikult lühikeseks? Road 66 on ka sealsamas, mõni kummituslinn? Või oleks tark sõita edasi San Diego ja Phoenixi kaudu Flagstaffi? Aega niiaplju on, et mõned päevad marsruuti pikendada.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased