trip-krainetrip-ukraine-dark
Ööbimine Mauritiusel

Tere Kas keegi oskaks kommenteerida/soovitada,kus on ilsamad rannad, kas Flic-en flack) või Pereybere

ja ööbimise kohta,kas keegi on ööbinud/teab midagi Blue Shell Apartment (flic-en flack) ja Péreybère Hotel & Apartments (endise nimega Côte d'Azur Hotel )

Tänud.

Flic-en-Flac'i rannad on lääneranniku parimad, samas ka rahvarohkeimad. Pereybere rannal pole ka viga, lisaks vaade Coin de Mire'le. Puhtalt rannalebo mõttes eelistaksin mina Flic-en-Flac'i.

Kas keegi on kasutanud HONELIDAYS.com pakutavatest ööbimis variantidest. Sealt hakkas silma üks soodne stuudio residence-dreamlodge flic en falck - 300 eur 10 ööd kahele konditsioneeriga,2 min randa. kas kellegil on kogemusi, oskate kommenteerida. Missuguse stuudio sellise hinna eest saaks`?

Aitäh.

Teistele reisijatele teadmiseks: Péreybère Hotel & Apartments - ei soovita. Asukoht on küll super - rannast üle tee, keset restoranide tänavat jne. Aga hotell ise on suht viletsake, kubiseb elajatest, koristada ei viitsita jne. Üheks ööks ehk kõlbab, aga pikemalt mitte. Kuna ise olen elajatekartlik, siis üks sisalik hoidis mind päris mitu ööd üleval :-D

Mis sellest sisalikust ometigi karta?

Nojahhh. Tead, ma olen troopikas suht korralikes hotellides viibinud ja julgen väita, et mõned gekod 5***** resorti magamistoa laes ei häiri enamasti kedagi. Pigem on nad kasulikud - põhitoiduse hulka kuuluvad muuhulgas moskiitod ;))

Olin ka Pereybere Apartmentsis juunis 3 nädalat. Üürisin 2 magamistoaga apartamendi, 50 EUR/öö, vaade merele läbi kookospalmi lehtede. 3 nädala jooksul õnnestus kohtuda umbes 5 hiidtarakaniga, võitlus lõppes reeglina minu võiduga. Lisaks kuhi sipelgaid - kõik toiduained tuleb hoida külmkapis. Öösiti, õhtuti rõdul läbipaistvad gekod - need mind ei erutanud. Üldiselt pean end väga pirtsakaks reisijaks, aga antud juhul kaalus rannaäärne asukoht/hind/turvalisus tarakanitapu üles.

Hei, meie oma perega ööbisime sellises kohas: http://www.pingouinvillas.com/, mis oli super ja puhas. Ning suht odav. Meie käsutusse anti korter, kuhu kutsusime ka teise pere ning ruumi oli lahedalt ( vist oli 3-4 toaline. Mis puudutab randasid siis meie perele isiklikult see Flic-en-Flac'i ei meeldinud. Nooremad saavad kindlasti rohkem möllu, kuid perepuhkuseks soovitan teisi kante. Tegu ikkagi saarega ja igale poole saab kiirelt ja odavalt-takso päevaks maksis 30 euri. Mõnusat puhkust kõigile

Kas sellel saarel ka mõni eestlane alaliselt elab?

Hei Sausti, palun räägi lähemalt oma ööbimiskohast Pingouinvillas. Jäin ka seda vaatama ja pildi ja hinna järgi tundub väga OK olevat. Samas lugesin selle kohta kommentaari, et asukoht väga igav ja kõik oluline jääb kaugele?? Mis see võiks tähendada? Olen ise ka rahulik inimene ega soovigi mingit märulit, samas tahaks, et jala saaks randa ja mingi söögikoht/toidupood võiks ka lähedal olla.

Mauritiuse rannik seal piirkonnas on asustatud isetekkeliste (planeerimata) küladega, kus üldjuhul pole peale üksiku kallima turistipoe ja kalli(-te) rannahotelli(-de) restorani(-de) midagi. Tänavad on külades õhtuti jalutamiseks vähevalgustatud või kohati pimedad. Külatänavad: http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/45952753

Aktiivsem elu on seal Grande Baie linnas, kuid seal pole ilusat randa (st. kole nüüd ka pole). Bussiliiklus on odav ja hea. Sõidab ~20 -ni. Õhtul saab liikuda ainult taksoga.

Ise ööbisin selles hotellis (tavaline, odavapoolne): http://cocoteraie.amltd.net/index_eng.html Jääb kahe ranna Mont Choisy ja Trou aux Biches (ilus rand) vahele. Trou aux Biches: http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/45953051

Kaalusin ka seda ööbimiskohta (villa): http://www.mauritius-villa.net/index2.htm

NB! Kui ajaliselt ja rahaliselt võimalik, siis võtke plaani naabersaare Reunioni külastust. Minu eelistus Reunioni kasuks. Väga huvitav saar!

Pakun majutust Mauritiusel

Kui otsid majutust Mauritiusel siis saan sind ehk aidata. Viska pilk peale all olevale lingile ja huvi korral võta minuga ühendust.

http://www.facebook.com/…615537827491

PS! Soovi korral tuleme sulle ise ka lennujaama vastu ja pakume n.ö. transfeeri lennujammast studiosse (50–60km) ja tagasi.

Moonika

Me ööbisime Mauriitiusel hotellis Le Paradis: http://www.paradis-hotel.com/

Väga ilus koht oli... Eraldi poolsaare peal, muust melust eemal. Kuna olime pulmareisil (neil on pakkumine pulmareiside puhul 50% hinnast alla) + veel soodustus mitte tipphooajal minemisel, saime oma majakese seal päris hea hinnaga.

Kahe lapsega Mauriitsusele. Ettepanekuid?!

Tere! Plaanime minna perega sh kahe lapsega 1 ja 6.a Mauriitsusele. Kas hotelli/ööbimise koha pealt on kellegil soovitusi-ettepankeuid? Mis hotell oleks hea ja sobilik ning kas kellegil on tegevuste koha pealt näpunäiteid? Mida peaks seal silmas pidama kui lastega Mauriitsusel olla? Kas elu saarel on kallis?

Ettepanek nr. 1 - loe teema läbi, siin on piisavalt soovitusi. Jah, pead ise need soovitatud hotellid üle vaatama ja endale sobiliku valiku tegema.

Maritim Balaclava http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g488101-d305559-Reviews-Maritim_Hotel_Mauritius-Balaclava.html

Olin selles hotellis küll 4 aastat tagasi, kuid muljed jäid väga head. Tean, et pärast mu külastust paar aastat tagasi viidi seal läbi ka korralik remont ja kvaliteet sellest vaevalt langes.

Toad olid suured ja puhtad, kõik varustus töötas perfektselt, teenindus receptionis, restoranides ja baaris oli väga hea ja sõbralik. AI toitlustamine oli vägagi heal tasemel.

Hotellil on pikk liivarand ja basseinid.

Julgen soovitada.

Kui huvi, võid lugeda mu leelotusi tollelt Reunion'i ja mauritiuse retkelt: http://trip.ee/node/47853

Kulla Rainer, olen lugenud ettepanekuid, kuid soovisin soovitusi lastega peredelt. Sest on suur vahe, kas reisid pisikeste lastega vöi ûksi.

Kaevan vana teema välja, kuna mul viimane aeg Mauritiuse majutus kinni panna.Kas on mingi põhjus, miks enamik majutust põhjarannikul on?Nii palju olen aru saanud, et idarannikule ei tasu öömaja võtta, kuna seal puhub pidevalt idatuul!Küll aga olen kaalunud lõunarannikut ja läänerannikut... vähem rahvastatud piirkond?Oodatud on ka muud soovitused