daily

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari

5 külastatud kontinenti

65 külastatud riiki, 33% maailma 195st riigist

104 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tänan edah. Seda linki olin ma juba näinud :) Täna õnnestus kätte saada ka hotell, kuhu booking tehtud on ja nende jutu järgi on siis olukord järgmine: elektrit toodetakse generaatoritega ning mitte 24/7, vaid pigem mõned tunnid päevas; külmutuskapid töötavad 24/7 (ehk siis toit peaks vist ok olema), Alona beach'il elu käib, söögikohad töötavad, rannateenused funktsioneerivad, vesi kraanist tuleb, turistid tulevad ja lähevad. Lühidalt, olukord on mitte ideaalne, aga elu vähemalt ei seisa. Kuupäev, mida valitsus on elektritaastamise tähtajaks lubanud ja mis on ka mujalt foorumistest läbi käinud, on 24.detsember.

Kui nüüd keegi eestlastest ja kohalviibijatest ka seda infot kinnitada või ümber lükata saaks, oleks äärmiselt tore.

Kas piirkonnas olijatel on nüüd värskemat infot elektri ja veevarustuse osas? Olen broneerinud Panglaole elamise, sealt keegi ei vasta ja kui detsembri esimesteks päevadeks kindlustunnet ei ole, siis ei riski lastega tulla.

Siin on mingi code share teema, kuna pole ise spetsialist, siis rohkem ei ütle. Mingit tasuta hotelli kindlasti ei ole, niigi oli pileti hind trikikas.

Päris kindlasti selle piletiga hotell juurde ei tule. Info on nö ametlikest allikatest. Samas odavaid hotelle ja apartamente on Atatürki lennujaama läheduses jalaga segada.

Lugesin täna veel erinevaid kogemusi ja jääb selline mulje, et nendega on täitsa talutav lennata - niikaua, kui mingeid ootamatusi ette ei tule. Kui aga mingi jama tekib, siis käib sellega automaatselt kaasas ka venepärane kaos. Kuna lähen lastega, siis tõesti maksan 100 euri rohkem ja lendan SASiga. Lend lennuks ja teenindus teeninduseks, kuid kõige rohkem segadust kardan just Sheremetevo transferis ja pagasit tahaks ka nagu NYCis näha.

Estravelist ostsin kevadel, 3 bronni on kokku.

Tallinn-Riia-Zürich-London-LAX-Honolulu-LAX-London-Tallinn; kaasatud Air Baltic, BA, AA ja OV. Lähen veebruaris.

Olin ka Pereybere Apartmentsis juunis 3 nädalat. Üürisin 2 magamistoaga apartamendi, 50 EUR/öö, vaade merele läbi kookospalmi lehtede. 3 nädala jooksul õnnestus kohtuda umbes 5 hiidtarakaniga, võitlus lõppes reeglina minu võiduga. Lisaks kuhi sipelgaid - kõik toiduained tuleb hoida külmkapis. Öösiti, õhtuti rõdul läbipaistvad gekod - need mind ei erutanud. Üldiselt pean end väga pirtsakaks reisijaks, aga antud juhul kaalus rannaäärne asukoht/hind/turvalisus tarakanitapu üles.

Cabaretes on üks selline apartament-kompleks nagu Caracol. See on üsna odav. Midagi eriti sealt oodata muidugi ei maksa, kuid merest ca 100 m ja sobib ideaalselt näiteks lohesurfajatele. Samas all inclusive kompleksis võib viibimine odavamaks osutuda, kuna söömine on väljas ja poest ostes absurdselt kallis.