trip-krainetrip-ukraine-dark
Ööbimine Phuketis

Olen huvitatud kõikvõimalikust infost, mis aitaks leida Phuketis head ja soodsat ööbimist. Eelkõige sooviks infot väikeste majade või villade (8-9 inimesele) rentimise kohta. Kas kellelgi on varasemaid häid kogemusi ja oskaks soovitada?

Juhul kui huvi küsi Urmase käest infot, kes seal resideerub. Tema koduleheküljelt leiad rohkem infot. www.firstbuddy.ee

Tuleme Phuketisse 9detsember ja meid on 4 inimest,kaheks nädalaks.Kas on sul pakkuda meile mingit öömaja ja mis see makasaks? mastik@hot.ee

Oleme 4.veebruaril 4-se seltskonnaga minemas 2 nädalaks Phuketile ja tahaks rannaäärde või võimalikult lähedale rannale leida maja. Kas kellelgi on kogemusi,kus on peatunud või on kellelgi midagi pakkuda? Oleme vaadanud ka erinevatelt hotellilehtedelt ja phukest.com´ist, aga ootaks ka teiste arvamusi…

Võin soovitada, tulin ise just täna sealt tagasi. Olime väikeses külalistemajas, kus olid täiesti uued toad koos mugavustega. Rõdult oli hea vaade, toas kõik vajalik. Hind: kahene tuba 1000 bahti öö ilma hommikusöögita, kuid seda sai kõrvalt olevast restoranist. Kuna koht on uus, ei ole neil kodukat, kuid on maili aadress: www.wanit-su-poj@hotmail.com Rand oli u.200m ja hotelli perenaine orgunnis meile soodsaid ekskursioone. Kena hubane ja vaikne koht oli, kuid samas kõik käe ulatuses. Sommidelt võeti kõrgemat hinda kui meilt. Ju me siis nii haledate helehallide silmadega neid vaatasime :)

Järsku oskab keegi soovitada mõnusat majutust Phuketil 2-le inimesele mõistliku hinnaga. Kõik head ettepanekud ja soovitused on teretulnud.

Ma viimasel ajal jäänud väga rahule sellisega: www.booking.com, pakub ka apartmente.

Meie otsisime siit aadressilt hotelle Tais olles: http://www.agoda.com/ Broneerisime netis päev ennem ja saime kõvasti soodsamalt kui muidu oleks olnud. Seetõttu lubasime endale ka luksuslikumaid hotelle, kuna neid sai uskumatu hinnaga. Terve reisi tegimegi nii, et valisime hotelli selle järgi, et seal nett oleks ja siis päev ette broneerisme vastavalt sinna, kuhu plaanisime liikuda. Väga mõnus :)

P.S. Võrdlesin ka tihti hindu booking.com-iga, aga seal oli alati natuke kallim.

Mis perioodil Te muidu Tais käisite? __ Meil piletid olemas järgmise aasta märtsi keskpaika. Hetkel näiteks juba **** hotelle vaadates tunduvad hinnad väga kõrged (Phuketil). Kas on lootust näiteks paar nädalat enne reisi leida hotelle tunduvalt odavama hinnaga, nagu eespool mainitud, siis märtsi keskpaika?

Palun jagage kogemusi, mis on mõistlik hind, mida on mõtet maksta 2 inimese majutuse eest Phuketil.

Meie käisime 8-22 märts see aasta :) Ja no oleneb, mis kelle jaoks kallis on ja mis oluline on, sealt Agodast sai ikka väga soodsaid hindu, aga me valisime ikka korraliku toa, hommikusöögiga, laia voodiga, tasuta internett jne. Keskmine öö oli kuskil 600 krooni (aga oli ka alates 200 kroonist). Näiteks saime Bangokis kaks ööd praktiliselt ühe öö hinnaga kallis viisakas hotellis. Võrreldes äsja käidud Saksamaa reisiga, olid Tais ikka hotellid superodavad ja võiks öelda väga luksuslikud (olime nii Phuketis, Krabil kui Phang Ngas ja kasutasime igal pool sama skeemi, et päev ette netist broneerida). Kodus broneerisime vaid esimese öö ära, ülejäänud otsisime kohapealt. Pildid vastasid reaalsusele :)

Selge, see on väga positiivne, sest praegu vaadates järgmise aasta märtsi kuuks paremaid hotelle ette, alla 100 dollari ühe öö kohta ei leia. Olemegi mõelnud kulutada hotellile ühe öö kohta maksimaalselt 1000.- Aga, kas need üliodavad hinnad tekivad paar päeva varem või saab ka juba paar nädalat varem hea hotelli hea hinnaga?

Ma ei kujuta ette, millal need hinnad tekivad. Vaatasin huvipärast oldud hotelli Khao Lakis (Phang Nga), Andaman Beach Resortis 63 USD hommikusöögiga oli meil (4 tärni hotell, kaugel omaette nö. metsas, suur ja tühi ilus rand, rohkem oli küll vanemaid inimesi seal, aga minu meelest super koht), hetkel näitab järgmise aasta märtsiks sama tuba 74 USD ja millegipärast vaid üksikud toas alles. Homseks ja ka augustiks näitab, et on kõik täis, aga võib olla üldse on preagu mitte hooaeg ja hotellid kinni. http://www.agoda.com/asia/thailand/khao_lak_phang_nga/the_andamania_beach_resort.html

P.S. pildid vastavad reaalsusele :)

Vaatasin veel samas piirkonnas sellist hotelli http://www.agoda.com/asia/thailand/khao_lak_phang_nga/khaolak_laguna_resort.html, super hind ju 40 USD kui homseks vaja kohe, märtsiks 145 USD, nii, et siinkohal ma ei kujuta ette, kas äkki märtsis ka päev enne broneerides saaks nii hea hinna. Hetkel jah ei ole ju hooaeg, aga samas päev enne broneerides võib ka sama soodne olla ju.

To Cassy Kas oskad veel mõnda hotelli soovitada Phuketis, Krabil kus te olite? Meil minek novemris ja tegelen hetkel öömaja otsingutega. Teie stiil meile sobib, et mitte kõige odavam vaid korralikku ja mõnusat :)

Phuketil soovitaks mitte kõige odavam aga hea ja mõnus http://www.metadeephuket.com/ Tai stiilis mõnus boutique hotell on: http://www.baanyindee.com/

Kui korteri rentimise soov, siis näiteks www.thebaycliff.com seal saan 2 magamistoaga korteritele teha kuni 40%-list hinnaalandust.

No neid hotelle on mustmiljon :D Kuna meie otsisime kõik Agoda kaudu, siis kõigil vastasid kirjeldused ja pildid 100 % reaalsusele. Seega soovitan seal surfata ja vaadata. Üldiselt on minu meelest Tais üldse väga ilusad ja korralikud hotellid :)

Millisesse piirkonda hotelli otsida? Või ehk oskate soovitada mõnda konkreetset hotelli? Hotell võiks asuda mitte väga kaugel ööelust, kuid samas tahaks, et oleks võimalus ka rahulikult hotelli basseini ääres vedelemiseks. Tänud.

Eks palju sõltub ka hinnaklassist, mida oled nõus maksma öö eest. Aga üks uus ja moderne hotell on näiteks see: http://www.b-laytong.com/ Asub väikse jalutuskäigu kaugusel ööelust rahulikus kohas aga meri on kohe 50m kaugusel.