Ööbimine Tai saartel

Lennupiletid olemas ja jaanuaris lend,kohal 14 tervet päeva.Majutust veel pole

Nimelt sooviks abi,millistele saartel (phuket - krabi rajoonis) oleks mõtekas võtta ka ööbimine ja jääda kauemaks?Et kus on midagi teha? Koh Lanta Phi Phi Raya Koh Yao Noi Racha/Raya Koh Sichang

või veel mingeid huvitavaid saari,mis äkki suurte turisti hordide poolt avastamata

Tänud ette

Tere, läinud talve kogemusel võin öelda, et Koh Lanta oli puhkamiseks imeline. Sai sinna paariks ööks broneeritud bungalo ja kohapeal meeldis niiväga, et oleksime sinna isegi kauemaks tahtud jääda. Kindlasti tuleb saarele tiir peale teha, kõige ilusamad vaated avanevad saare lõunaossa (rahvuspark jne). Saar on rahulikum, looduslähedasem ja seal koged rohkem kohalikku eluolu ja tempot.

Phi Phi valmistas jälle pigem pettumuse - ülerahvastatud, ilusa looduse ja romantiliste randade asemel on seal põhitegevus pigem pidutsemine, läbustamine ja kauplemine (kuigi hinnad on maismaast palju kallimad). Aga saare keskele viewpoint'i tasub kindlasti ronida - ilus vaade kogu saarele.

Eks saadav kogemus oleneb ka valitud majutuskohast ja ilmast - meile sattusid Phi Phil vihmased ilmad ning väga kohutav hotell keset kõige suuremat läbu. Kui oleksime rahulikumas ja romantilisemas kohas ööbinud, oleks mulje võibolla teine.

Iseenesest tasub majutuskohtade tausta internetist eelnevalt uurida, kui on soovi aega kokku hoida koha peal ööbimispaikade otsimise arvelt.

Sellega hetkel tegelengi,seepärast kondikava võikski ju paigas olla,kus ja kaua jne...ei taha kohapeal hakata stressama:)

Internet internetiks,pigem kuulaks paljude erinevate inimeste arvamust ja nagu praegu näha ongi,siis hüper super Phi Phi ei pruugigi kõigile selline tunduda

Olime 2014 veebruaris Phuketis 3päeva. Seal olles broneerisin läbi bookingu nädalaks majutuse Koh Lantale (20euri öö 3+ majutus). Väga rahule jäime. Hea rahulik, suurepärane loodus ja tunduvalt odavam. Soovitan

Cristyxxl,kas majutuse nime kah mäletad?

Lantale bronnisime ühe öö ja hea oli, sest hotell asus rannas, mis väga kivine. Järgnevaks 5 ööks leidsime heas liivarannas bungalo 800 kohalikku öö. Oli ka 400 kohaliku eest bungalod aga need vähe lihtsamad.Phil võtsime hotelli kohapealt, pakkujaid leidub. Meiegi läksime kerge kahtlusega sinna aga kui tagasi vaadata, siis Phi on väga äge koht. Eriline miljöö, teistsugused kaubad, ämbrist kokteili joomine ja muidugi rannapeod.

Phi Phil üks või kaks päeva kindlasti.Sealsed rannapeod on vinged.Proovige kindlasti kohalike ämbrijooke.Lantal võtke hotell esimesse või teise randa need on liivased.Kust te ültse stardite.Kui Phuketilt siis mootoratta load kindlasti kaasa,trahvivad massiliselt a500bah.Lantal ja Samuil veel aasta alguses oli rahulik. Ivo

Start Bangkok-lennukiga Ao nangi-Ko Lanta-phi phi-phuket ja lennukile

Sorry,vist ei olnud see ikkagi Lanta Resort.Sellises kohas 20 eur kahjuks ööd ei saa:)