Ööbimiskohta Montenegros (Crna Goras)

Tere! Kas keegi oskab soovitada ööbimiskohti Montenegros. Sõidame sel suvel juunis ja olen huvitatud mõistliku hinnaga majutuskohtadest kahele! Suured tänud juba ette!

Siin üks eramajutus Sveti Stefanis: http://www.la-med.com/ Hind oli mõne aasta eest juunikuus suurusjärgus 15-18 EUR/inimene. Asukoht väga hea, randa 5 min jalutada, tubadest supervaade merele. Ümbruskonnas leidus ka odavamaid kohti. Juunis võib lihtsalt kohale minna ja kusagil eramajas sobiva toa otsida, vabu ruume on piisavalt.

Mina ka perega sinna juunis liikumas, täpsemalt 12. õhtul liigume Tallinnast ära. St Stefanis on majutus broneeritud ühes eramajutuses. Oleme seal 5 päeva paigal ja teeme erinevates suundades väljasõite.

Tervist! Panen info mõttes siia kirja kaks esiletoomist väärvivat majutust Montenegros. Ülejäänud ööd veetsime telkides. Eko-Oaza kämpingumajad Tara kanjonis. Super pererahvas, kaunis loodus, mäed. Perenaine pakkus hommiku- ja õhtusöögi.

http://www.montenegrovoyage.com/?sec=arrangementsingle&id=54&sub=9&group=54&lang=en Oliva kämping Utjehas. Rand, söögikohad. Kämping + apartmendi võimalus. http://www.oliva.cg.yu/

Kas keegi on käinud viimsel paaril aastal Montenegros puhkamas ja ööbinud mõnes meeldivalt meeldejäävas kohas ja viitsib infot jagada? Meil (4 täisk.+ 2,5 laps) juuni alguses plaan lennata Dubrovnikusse ja sealt rendiautoga edasi Montenegrosse, kus peatuks ca 7 päeva ja mõned viimased päevad enne tagasilendu veedaks Dubrovniku lähistel. Mingid apartmendid Kotori, Tivati ja Budva kandis on juba sõelale ka jäänud:) Kuna aega veel on siis tekkis mõte siin ka teemat värskendada:)

Paar aastat tagasi olime siin:

http://www.booking.com/hotel/me/apartments-djurasevic.et.html

Üsna muhe pererahvas, kohe kõrval ilusa vaate ja maitsvate söökidega restoran ja asukoht minu arvates ka sobiv Montenegros ringi vaatamiseks.