Öömaja Barcelonas

Soovitage mõistliku hinna, asukoha kvaliteediga hostelit/hotelli Barcelonas, kus veeta 2 ööd. Reisi paar viimast päeva planeeriks Barcelonaga tutvumiseks. Üritaks hakkama saada ühistranspordiga.

ps. Pange järjekorda ka Barcelona TOP 5, mida vaatamata ei tohiks jätta.

Igasugu TOPe on netis kuhjaga, soovitan vaadata nt. Tripadvisori oma. Ööbimise kohta on hetkel ka üks teine teema käimas.

Ühistransport on seal väga hea, metrood sõidavad kiirelt ja tihedalt. Soovitaks ka osta 10ne korra pileti, sest siis tuleb ühe sõidu hinnaks 69 senti.

Ise käisime Barcelonas detsembris ja ööbisime "Center Rambles Youth Hostelis). Asukoht on väha hea. Mõne minuti kaugusel Plaza Catalunyast ja Las Ramblast.

http://www.hostels.com/en/availability.php/HostelNumber.1025

Ja see eelmises kommentaaris öeldud 69 senti metroo hind tähendab eurosente :).

oleneb palju kulutada tahad aga momendil on isegi la ramblal hotellid odavad. husa hotellid on vaga soodsa hinnaga. kindlasti k2ige 2ra loomaaias, aquariumis, tibitabos( seal olevas kaljukirikus ka loomulikult) erootikamuuseum on vinge, ja vahakujudemuuseum samuti ja muidugi la sagradia! barcelona on super!!:)) ilusat reisi!!

Tean, et juba korduvalt läbi jooksnud taolised küsimused, aga kõiki on arutatud juba üsna ammu...

Meil oleks minek 21 veebr. Barcelonasse kolmeks päevaks. Hotelliks mõtlesin valida Medium Abalon - üsna kesklinnas.

Kas see purskkaevu show veel toimub? Kuidas ilm on seal sellel ajal? Miskit veel huvitavat äkki, mida kindlasti soovitaksite näha/kogeda Barcelonas olles??

Minu kõige ägedam Barcelona-kogemus oli see, et mind püüti metroos paljaks varastada. Igal pool maailmas on käidud, aga sellist kogemust - et käsi kaukasse aetaks - pole veel saanud.

Muu on seal nagu igal pool maailmas :) Põnev arhitektuur - loe natuke Gaudi kohta ja otsusta ise, mis sind huvitab, Sagrada Familia või pargid või kesklinna majad. Erinevad elurajoonid - Barceloneta, Tibidabo, Call. Ilmselt tasuks ette lugeda erinevustest Kataloonia / katalaanide ning Hispaania vahel, ja neid teadlikult otsida, muidu jääb ekslik mulje Barcelonast kui hispaania linnast.

Kas keegi on kasutanud Barcelonas ööbimiseks ka mingit muud varianti kui hotell või hostel? Ma mõtlen B & B või kodumajutus vmt. On sellised variandid hostelitega võrreldavas hinnaklassis? Mul oleks ka küsimus ööbimise kohta väljapool Barcelonat. Tahame ca nädal aega autoga sealkandis ringi sõita. Kas on lihtne ilma eelnevate broneerimisteta öömaja leida? Telki ei taha kaasa võtta. Kas väiksemates külades on ka mõtet üritada öömaja leida? Aitäh kui keegi oskab vastata.

mina lahen barcelonasse 23 veebruar ja mulle soovitati koindlasti ara kaija flamenco showl,aga enne internetis piletid ara pukkida(www.tablaodecarmen.com) ja oomajas oleme justB&B-is.Me ostsime need kyll inglise £-es ja see tuli 3 ood 118£(ma ei tea kas see on kallis)

Broneerisin ülaltoodud lingilt öömaja ära, tundub asjalik. Rõõmsaks teeb see, et suhelda saab suisa puhtas eesti keeles...:)

vaata weebi lehekylge www.couchsurfing.com. see on randurite kodulehekylg kust sa void leida kellegi kes sind oma korterisse sofa le magama votab. Lehekylg on vaga hea ja turvaline. Pead kasutajaks registreerima muidugi.