Öömaja Lissabonis

Tervist!

Oskab keegi soovitada odavat majutust Lissabonis (mõni residencial näiteks). Kahese toa hind võiks jääda 50 EUR kanti mai kuus. Ei pea olema kesklinnas. Oluline on, et saaks ka auto parkida lähedusse.

Elar

Marriotti hotell on ca.50 eurot 2-ne tuba,ilma h/s-ita.Nädalalõpu pakett 3 ööd(reedest-esmaspäevani).

0
0

Lissabonis on palju haid hosteleid, 2-ne tuba u. 30eur. Soovitan Travellershouse voi Lisbon Lounge.

0
0

Sinu pakutud hostelite juures puudub parkimisvõimalus. Oluline ei ole niivõrd see, et hostel või residencial asuks kesklinnas, vaid et saaks auto tasuta parkida ja ühistranspordipeatus oleks lähedal.

0
0

Online hostelite bookimise süsteemid ütlevad, et näiteks Travellershouse-is ja Lisbon Lounge-is on 30 eurot inimese kohta kaheses toas. Et kui tahta üht double private tuba, siis kahele inimesele maksab 30x2. Ühe inimese kohta on 30 euri, aga ühele seda bronnida ei saa. Seega 60 euri tuba. Kas keegi oskab soovitada Lissabonis odavamaid ööbimiskohti? Näiteks kuni 40 euri kahese toa eest. Lennuk jõuab Lissaboni öösel ja siis pole ilmselt enam eriti võimalusi kohapeal otsimiseks. Peaks varem midagi vähemalt üheks ööks ära broneerima.

0
0

Lähen ka ise aprillis Portugali ning meie valik langes bungalow tüüpi majutusega kämpingule: http://www.hostelbookers.com/booking/index.cfm?hostel=18652&nights=2&fuseaction=hosteldetails. Hind tuli 4 inimese puhul ca 15€ inimese kohta öö, auto on võimalik kohe majakese ette parkida, samuti saab ise süüa teha ja väljas terrassil istuda. Kohe kämpingu ees on bussipeatus, buss nr 714 läheb iga 15 min järel 15 minutiga Belemi ja 25 minutiga kesklinna Praca Comerciole.

0
0

Hei!

Käisime perega Lissabonis ja lähiümbruses puhkamas. Soovitan soojalt otsida Lufthansa, KLM või TAP pakkumisi Helsinki – Lissabon suunal. Väga hea hinnaga saime KLM piletid – alla 3000 EEK.

Riik, kultuur, rahvusköök ja elustiil jätsid uskumatu mulje.

Öömaja leidmisega oli esialgu raskusi, ning enamus broneerimislehti oli portugali keeles. Lõpuks broneerisime lehelt: www.easyrent4u.com Õnneks on leht inglise keelne, mis on Portugalis üsna tavatu. Kõik toimis väga hästi ja soovitan kõigile, teenindusega võib rahule jääda. Meie korteri omanik juhtus olema ka selle broneerimislehe üks asutajatest, väga sümpaatsed inimesed. Loomulikult lubasin tema linki ka teistele kaasmaaslastele soovitada :)

Ilusaid reisielamusi!

0
0

Üks superöömaja, nii hinna ja just asukoha poolest on Rossios asuv Pensao Estacao Central. http://www.booking.com/hotel/pt/pensao-estacao-central.html?sid=2214bf76600f788ad5a50994e11c9e4a

0
0

Lissaboni ööbimine

Kui kellelgil on juhuslikult mingit asja Lissaboni 03. märts 2012 või keegi sõidab vahemaandumisega Lissaboni kaudu kuhugi, siis mul on pakkuda tasuta ööbimine Lissaboni lennujaama lähedal:

Kuna meie lend Lissabonist tühistati siis on mul üle kaks kinnimakstud tuba 2-le. Seega 4 inimest saaks tasuta seda broneeringut kasutada!

Siin on link hotellile:

http://www.booking.com/…roporto.html?……

Let me know! Thats a good offfer!!!

143,78 eurot puhtalt võitu!

0
0

Kel suvel Lissaboni minek, on minu rannäärses korteris veel veel môned pâevad suve jooksul vabad.

Asja kaeda ja broneerida saab siit: www.airbnb.fr/rooms/5677645

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased