Olukord Egiptuses Sharm el Sheikis

Tere Lähme 3.02.2013 Sharmi ja soov oleks ka püramiide vaatama minna. Kas keegi lähiajal käinud kuidas seal olukord?

1
234

Sharmis on rahulik, aga Kairos ja teistes suuremates linnades on rahutused taas. Sinna küll ärge sõitke praegu. Reedel algasid suuremad rahutused seal piirkonnas taas ja ei tea, kaua kestavad.

1
0

Nädala pärast võib kõike olla. Bussiga ehk ei soovitaks, võib jälle olla mingeid teesulge, ja ilm on ka selline et Sharmi maanteed vist hetkel ongi suletud - vesi on sinna mägedest ohtralt liiva peale kandnud. Kuid lennukiga? Peaks jälgima uudiseid umbes nädala pärast. http://www.egyptindependent.com http://english.ahram.org.eg/ http://www.egypttoday.com

Turistid liiguvad Kairos selliseid üldisi marsruute pidi, mida üldiselt miski ei ohusta. Iseasi et linna peal omal käel ringi kolada pole ehk praegu mõttekas.

Kui kavatsete veel kunagi Egiptusesse tulla - vast ehk ikka? siis ehk võiks ka seekord lihtsalt hotellis päikest nautida. Kuid nagu eespool ütlesin - püramiidide ekskursioon on lihtsalt niivõrd ruttiinne enamiku jaoks, et erilist vahet ma ei näe.

0
0

Jah, uudistes ju räägiti just eile, et kuurortitest ärge oma nina välja pistke, milleks rskida. Delta Nile, aga milline siis täpsemalt ilm Sharmis on hetkel.. ja millist lubatakse nädalalõpupoole??? (no ei usu eriti neid ilmaennustusi, nad ei ole täpsed)

0
0

On keegi hotellis Shores Golden 4 olnud,kuidas rahul?

0
1

Saabusin just Sharmist, ilm oli super, +25-28 kraadi, nädala lõpus tuli küll natuke vihma ja läks tuulisemaks aga soe oli ikkagi. Sai ka Kairos ära käidud, üks päev enne seda kui seal madinaks läks. Kuurordis oli rahulik igatahes. http://www.foreca.com/Egypt/Sharm_ash_Shaykh?tenday

1
0

No vot, nädalavahetusel pööras sajuseks ja vähemalt üleeile olid Sharmi viivad maanteed suletud või igatahes raskesti läbitavad neile vihmaga uhtunud liiva tõttu, kuskil tuli ka törts rahet. Sellist paaripäevast vihmauputust on nüüd jaanuarikuus juhtunud mitmel viimasel aastal, kahju neist, kes just nüüd sattusid.

Kuid ilm on kesktalvel muutlik, selle nädala lõpuks näitab et peaks jälle päikselisemaks pöörama. Pilved siiski ju pigem erand siin kandis. :)

1
0

omal nahal sain tunda eelmine nädal TALV ON EGIPTUSES KA TALV.edaspidi puhkan seal ainult märts-aprill.

1
0

Huvitav, ma olin ka eelmisel nädalal Sharmis, täpsemalt siis 20 kuni 27 ja no, nii palav oli, et ma kuumemat ei soovikski :D

Laps oli hommikust õhtuni kas rannas vees või basseinis. Ise ujusin samuti ja pluuse läks ikka 2 tk päevas kindlasti, sest higistama ajas see palavus ikka korralikult. Ikka totaalne suvi oli, mis talv :D Kas tõesti inimesed on nii erinevad? Üks päev oli pilves ja sadas seenevihma, aga nii palav oli, et me kordagi pika varrukaga pluusi ei kandnud enne 19-20.00 õhtul.

Aga ma "maa laps" ja kasvanud Soome lahes :) Võibolla selles on asi :)

1
0

Kui see oli oli sinu jaoks kuum, siis aprillis ei tasu sul minna.

1
0

Arvata võib :) Ei no, eks natuke kannataks ikka rohkem ka vajadusel :)

0
0

Pipart mulle keelele, aga kuidas seda öeldagi - rasvakasukas läheb ka arvesse. :P Dieeti pidada ikka enne suve, mitte enne talve, daamid!

0
0

Jõudsime just eile tagasi. Oli erakordne nädal, sest nii palju vihma ja tuult ei ole me kunagi varem Egiptuses näinud. Laupäeval küll hakkas jälle tuuleke leebuma ja päikegi oli terve päeva väljas, aga see mõnu jõudis meie jaoks kahjuks hilinenult. Aga seda rohkem liikusime ringi. Soovitud Kairo jäi ära, sest kohalikud ei soovitanud seekord seda teekonda ette võtta. Eelkõige siis küll ära uhutud teede pärast. Nägime selliseid teid ise Siinail ringi liikudes. Meie ära tulekuks oli küll ka olukord juba piisavalt ärev, et mitte Suessi kaudu Kairosse üritada.

1
0

Bussireisid Sharm El Sheikist, Tabast Iisreali ei pruugi olla turvalised.

Siinai poolsaarel baseeruv relvarühmitus Ansar Beit al-Maqdis (Jeruusalemma Nimel Võitlejad) võttis vastutuse plahvatuse eest turistibussis, milles hukkus kolm Lõuna-Korea turisti ja egiptlasest juht. ....

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/siinai-relvaruhmitus-vottis-vastutuse-turistibussi-ohkulaskmise-eest-egiptuses.d?id=67970945

Video: http://www.youtube.com/watch?v=UBj8416HiIs http://www.youtube.com/watch?v=-QWhtzB2QDk

Uus ähvardus:

Ansar Bayt al-Maqdis hoiatas, et kui turistid 20. veebruariks Egiptusest ei lahku, ootavad neid uued rünnakud. ... http://uudised.err.ee/v/valismaa/f4a21725-6cfb-44c3-9575-3ad1232a321b

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased