Viimased kommentaarid

Nii, värsked rindeteated! Sai just 10 päeva tagasi Ryaniga lennatud :) Kui on Priority soetatud, siis ei korjata neid tavalisi käsipagasi kohvreid ära ja saad esimeste seas lennukisse. Universaalmõõduga seljakoti vastu nad igatahes huvi ei tundnud, vaid kleebiti neid linte vaid kohvrite külge, kel polnud Priorityt soetatud ning need läksid lennuki pagasi ruumi. Läpakaid samuti ei korjatud ära..... Nii et, take it easy! ;)

Mind väga huvitab, et kuidas ikkagi nende seljakotidega on? Nädalalapärast meilgi lend Ryanairiga, endal Pryority muretsetud, aga suuremale lapsele ei ostnud ma Priority Boardingut, sest kott pole suur- tavaline koolikott. Loodame, et seda ometi ju lapse käest ära ei võeta? Kes on hiljuti Ryaniga lendanud / lendab, äkki oskab kommenteerida?

Just, mind ka huvitaks, et kas me jõuame.. .? Meid nädala pärast ootamas sama lend Tenerifele läbi East Midlandsi. No ma arvan/ väga loodan, et lennuk väljub Riiast õigel ajal ja jõuab EMA-sse õigeks ajaks ja kui on käsipagas, siis ehk jõuab, aga siis ka peab elu eest jooksma!

Valettas on palju toredaid söögikohti, kus pakutakse maitsvaid roogasid, eriti seal rannarajoonis.

Jah, uudistes ju räägiti just eile, et kuurortitest ärge oma nina välja pistke, milleks rskida. Delta Nile, aga milline siis täpsemalt ilm Sharmis on hetkel.. ja millist lubatakse nädalalõpupoole??? (no ei usu eriti neid ilmaennustusi, nad ei ole täpsed)