Omal käel kõik-hinnas hotelli

Tere!

Mind huvitab, kas Lõuna-Euroopas on võimalik leida kõik-hinnas perehotelle, et nt osta ise perele odavlend ning seejärel hotelli? St mitte paketipakkumisega läbi agentuuri.
Sel juhul palun soovitage mõnda.

Palun väga, Costa Brava, Vahemere rannikul kiviviske kaugusel Barceloonast. Lennupiletid siis Tallinn-Girona.
H Top in Costa Brava | H Top Hotels | htophotels.com‎


Juhin tähelepanu, et  on võimalik etteteatamisel tasuta liigelda sama keti hotellide vahel , kasutada basseine ja lõunatada eri hotellides.

Ka Lloret de Maris on üksjagu selliseid hotelle. Lihtne otsida. Valida booking. comis "Kõik hinnas" ja tuli välja pärsi palju hotelle.

Vaata ka brittide puhkusepakettide pakkujaid, seal saab samuti hea hinnaga vaid hotelli võtta. Ise mäletamisi kasutasin Sunshine'i, leht sunshine.co.uk, kahel korral Türgis lõunarannikul (mitte Eesti paketireiside piirkonnas - seda sihilikult), toimis kenasti. :)

Olen travelrepublic.co.uk sellisteks otsinguteks kasutanud.

Pole küll Hisp teema, aga abednego postitust lugedes meenus, et olen ka ise sunshine.co.uk kaudu saanud Maroko all-inclusive hotelli oluliselt odavamalt kui Eesti turismibüroost.

Korfu, Messongi Beach Resort. Omal käel, kaks täiskasvanut + kaks last all-inclusive hind alla tuhande eur , juuni viimane nädal. Majutus läbi booking.com`i. Broneeringu tegin detsembris. Meie turismifirmad küsivad tõesti oluliselt rohkem.