Viimased kommentaarid

Saabusin Horvaatiast Sloveeniasse eelmisel reedel. Piiril oli ummik veidi üle tunni. Minu silmis oli põhjuseks see, et kõigi piiriületajate ID kaardid tõmmati arvutist läbi. Kes olid passiga, pidid arvestama veidi suurema ajakuluga. Kõiki kaubikuid ja suuremaid masinaid sooviti ka seest vaadata.

Korfu, Messongi Beach Resort. Omal käel, kaks täiskasvanut + kaks last all-inclusive hind alla tuhande eur , juuni viimane nädal. Majutus läbi booking.com`i. Broneeringu tegin detsembris. Meie turismifirmad küsivad tõesti oluliselt rohkem.

TereEuropcar Dubrovnikus, Ford Fiesta, tagatisraha 600 eur. Olen kasutanud hispaanias ja väga rahul.Edu.

TereRiiast pühapäeviti otselend - Primera air.  Hetkel palju soodsam kui air Baltic. Piletid läbi momondo.

Tere Pille ära muretse. Seiklesin perega Veneetsia, Garda ja Como ümbruses ning tegin kõik broneeringud booking.com kaudu. Oli nii osalisi ettemakse kui kohapeal tasumisi. Mingeid probleeme ning varjatud tasusi ette ei tulnud.

Vabandan. Vaatasin järgi. Hetkel Tallinnast Athena ja Thessaloniki. Riiast lisaks Rhodos ja Korfu. Võib olla veel midagi. Ise lendan Riiast. Minul lennujaamade kaugused samad. Vaatan kus hinnad paremad.

Tere Kui pakub huvi võite arvutada. Kaks täiskasvanut + 2 last 5 ja 7. Novatursiga Korfule juuni lõpp Messonghi beach, kõik hinnas, varajase tellija soodustus - 40% 2613 eur. Omal käel Riiast või Tallinnast otselend, toit ja pagas hinnas ja sama hotell, samal ajal, kõik hinnas 1639eur. Oleks ka odavamalt saanud aga kuupäevad ei sobinud. Head reisi.

Sõltub kuhu täpselt ja millal. Hetkel nii Tallinnast kui Riiast otselennud saadaval. Otsustasin, et lähen üle aastate jälle pakettiga, 2 täiskasvanut + 2 last. Läbi reisibüroo vähegi mõistlik hotell alates 1800 ja kõik hinnas 2600. Omal käel lend +majutus alates 900 või lend+ kõik hinnas 1650. Valik oli jälle lihtne. Tegelesin otsinguga 2 nädalat tagasi. Minek juuni lõpus kui hinnad ei ole enam kõige odavamad.