Omalkäel Gruusias

Tere, plaan minna juulikuus omalkäel Gruusiasse, 10 päeva kohapeal. Sellega seoses tekkisid mõned küsimused:)

Autot ei võta, kasutaks ühistransporti. Seega ei tahaks ka hotelle ette broneerida. Kas Tbilisis maandudes on võimalik lennujaamast osta prepayed sim kaart, et saaks kasutada internetti ja vajadusel kohapeal siis näiteks bookingust hotell leida? 
Transport pidi mugavalt ja tihedalt liikuma, selles osas muret eriti ei tunne:) aga kohapeal uksetagant uksetaha ka käia ei tahaks, et magamiskoht leida.

Gruusia suurim operaator on Magti, neil peaks lennujaamas olema 24h avatud müügiesindus, kus saab kaardi osta: https://www.magticom.ge/en/useful-info/offices. ;


Ülevaade erinevatest pakettidest ja nendes sisalduvatest andmemahtudest on siin: http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/Georgia. ;

Ma kaks korda Gruusias omal käel.Ükskord kaaslasega.Siis liikusime rongiga ja matkasime Borjomis jaKutsisi regioonis.Teine kord olin rattaga aga üksi .Sõitsin rattaga Tbilisist mägisesse Tushetiasse Omalosse.

Ma ostsin ka sim kaardi aga seda Tbilisist.Kui sa mägedes ronida ega ratast sõita ei soovi,käi rongiga Borjomis,Kutaisis,Musta mere äärse.Kutaisis on karstikoopad mida soovitan.Borjomi ka suht mõnus kuurort.
Mulle isiklikult meeldis Kaukasuses mäed
Ja veini on seal hea.

Aitäh:) airbaricuga maanume öösel, eks meil lennujaamas aega sellega tegeleda. Rattaga seekord ei lähe, plaan avastada mõnusaid kohti ja aktiivselt puhata. Aitäh ka kohasoovituste eest! sellist ringi mõtlesin isegi:)

Lennujaamas saad SIM-kaardi ka öösel (baari kõrval), mul oli ainult kõnesid vaja 10 kohaliku lari eest oli vist 120 min, kõik paketid väga normaalse hinnaga. Läks umbes 2 min.

Sim kaartid lennujaamas saadaval. Soovitan samuti Magti valida. Transport toimib ja põdema ei pea.


Meie oleme kallimaga hetkel omal käel Gruusias, Khutaisi piirkonnas. Meil oli ka esmalt plaan sim-kaart osta, aga ma ei tea, kas see on trend või on meil lihtsalt vedanud, oleme siiani (6 päev) söögikohtade ja majutusasutuste wifiga väga hästi hakkama saanud. 

Kirjutasin ka Gruusia söögist üht koma teist ja lähipäevil täiendan rahvusköögist lähemalt. Ja mitte ainult:

Tohutult äge:) Ma nii ootan juba. Hoian kindlasti ka su blogil silma peal, Maria. Liigute ka ise ja ühistranspordiga?