Omsk Venemaal

Kas on selles linnas ka midagi vaadata/külastada? 2015.a. Baikali reisi ajal on meil selles linnas 2-he päevane "sunnitud" peatus.

Oeh.. mulle tõsiselt "meeldivad" sellised teemapüstitused.
Reisijate maitsed on erinevad, mõni leiab Kohilast ka põnevat, mille sisustada aega.
Mõni ei suuda isegi Londonis leida endale päevaks tegevust.
Seega sõltub maailmavaatest ja reisimiskogemusest,
kas Omsk'is on midagi vaadata või mitte.

sa reheturism guugelda natuke ja saad kohe infot
ma proovisin ja ingliskeelne info kohe esimesel lehel...

Reisireklaam on alati teretulnud, aga ühes teises rubriigis ja natuke teistel tingimustel, eks?

Vastused nagu "selleks on internet", "kasuta googlet" on haiged ja tuleks ära keelata; kas praegu on keegi kes seda ise ei tea?

Püüdkem saada tagasi tänu nagu http://trip.ee/content/t%C3%A4nud-tripee.html

Ammu olin seal, asi hakkas siis mõnel põhjusel huvitama, tripadvisor.com tekstid tundusid mõttekad? Vene keeles muidugi.

Väga õige lähenemine, aga isegi suhteliselt intelligentset Trip.ee-d modereerides saabub soovitus kõige lihtsamat otsingut kasutada nii mõnelegi totaalse üllatusena.

hommikut kasutaja kaljukkk.
ei arva, et soovitus ise (kasvõi minimaalselt) eeltööd teha, oleks haige. sina teed seda, mina ka, ka teised, aga mitte kõik. küsimus "Kas on selles linnas ka midagi vaadata/külastada?" näitab juba ära, et loodatakse vaid foorumi peale (sorri reheturism, ei ole plaanis sind üldse hetkel kritiseerida). inimene ei pruugi alati ise laisk olla, mõni lihtsalt ei tule selle peale... tee eeltöö ära (loe: loe läbi üks artikkel netis) ja küsi siis, kas tasub külastada punkti A või B või C-d. näiteks.
Head vana-aasta lõppu!
räägitud link ka: http://wikitravel.org/en/Omsk
midagi ka vene keeles: http://lurkmore.to/%D0%9E%D0%BC%D1%81%D0%BA

Ausalt öeldes olen kõik selle juba enne teema püstitamist läbi vaadanud. Googeldanud nii inglise, eesti kui ka vene keeles. Kahjuks ma ei leidndud midagi huvitavat. Võibolla 5D saal. Lootsin, et keegi on seal isiklikult viibinud ja annab mingid soovitused. Aga kogemused on näidanud, et kõige parem giid on kohalik taksojuht.
Päris kindlasti ei ole see reisireklaam. Reisime oma sõpruskonnaga!

Head seiklusrohket kuid samas ka turvalist reisi!