Õnged/ spinningud odavlennul

Vaatasin odavlennu tingimusi. Kohver eraldi tasu all, kalastustarbed eraldi. Kreetale lennul mahtusid õnged ilusti kohvrisse ja mingeid lisatasusi ei pidanud maksma. Nüüd on plaan võtta kaasa ka spinningud, mis ilmselt siiski ei mahu kohvrisse. Mõtlesin, et keeraks ritvade ümber isiklikud riided ja regaks ta kohvri alla. Iseasi, kas see läheb kohvrina läbi või mitte. Praegu vaatan, et peaks käima kalastustarvete eest veel 30eur! Jube hind küll mõne ridva eest, mis ei võta ruumi ja on kergem kui mõne daami käekott :-) Üldiselt reisime abikaasaga alati väga vähese riidehulgaga. Kohver 15kg + 8 kg õlakott.Samuti ei ole meil kombeks mingeid meeletuid suveniire osta. Seega reisiksime max 30kg kahele. Kellel on kogemusi. Või oskab nõu anda, mis oleks otstarbekam teha. Mitu kohvrit registreerida edasi - tagasi ja kuidas maksuvabalt kalastustarbed üle viia? Lennufirma Norvegian Airline

Et siis 30 euri on palju selle eest, et terve puhkusereisi vältel saaksid oma hobiga tegeleda... Ütlen ausalt, olles ise kalamees, et mul on selliste pärast häbi.

Osta kala poest ja libista säästupilkut/taurust peale!

1
1

craqum, sinu sarkasm on kohatu. Ma tean palju maksab korralik varustus ja mis raha kirglikud/professionaalsed kalamehed selle alla panevad. Mina pole professionaal, see pole isegi minu kirglik hobi. Proovin sisustada väikestest meelepärastest asjadest endale ja abikaasale puhkuse. Ma esitasin küsimuse, kas ma saan õngede ümber panna riided sedasi, et see läheks kriteeriumi alla "kohver". Kui "kohvri" lubatud mõõdud klapivad, siis miks peaks ma rohkem maksma. Selle raha eest võib koha pealt ju sööta osta! Kui 30 euri poleks minu jaoks raha, siis ilmselt lendaks ma mitte odavlennuga! Ja veel. Kui sa esitaksid siin mingi küsimuse minu kirgliku hobi kohta, siis ma ei kritiseeriks, vaid jagaks meeleldi oma teadmisi ja kogemusi. Päikest.

5
0

Meisterdasin harjavarrest endale golfikepi, ega ma mingi kirglik ega proffesionaal pole.

Kõige säästuma golfiklubi kuumaks on 30 euri, mis on jube hind, täitsa üle mõistuse.

Kas keegi äkki oskaks nõu anda kuidas odavamalt saaksin korraliku golfimuru peal mängida? Kas oleks parem ronida öösel üle golfiklubi aia või hoopis kaevata aia alt mägra kombel tunnel?

1
1

Mina olen Buntiku poole peal, inimene küsis täiesti normaalse küsimuse. las ta võtab (kui saab) oma ritva kaasa, äkki see talle üliarmas ja kallis mälestusese vms?! Ei saa teist ju sellepärast hukka mõista jne! Olgem ikka sõbralikud! :)

0
0

"Ma esitasin küsimuse, kas ma saan õngede ümber panna riided sedasi, et see läheks kriteeriumi alla “kohver”. Kui “kohvri” lubatud mõõdud klapivad, siis miks peaks ma rohkem maksma. Selle raha eest võib koha pealt ju sööta osta!"

Vabandust, kui paned oma spinningud kotti ja kott on pagasi möötudes, milles küsimus, Lisatasu eest on ikka mittegabariidilised esemed.

0
0

Buntik ja Andres, tunnistan et mu esimene postitus siin oli pisut liiga otsekohene.

Samas arvan et iga golfimängija lajataks esimese hooga täpselt samaväärselt kui keegi püstitaks golfifoorumis sellise küsimuse nagu mu teine postitus antud teemas :)

0
0

Ma küsingi, kas keegi on oma kalavarustust lennukiga (odavlennuga)transportinud. Kuidas ta seda teinud on jne edasi. Sry, olen naine, mulle vist on teatud rumalused ja ebakompetentsused kalastuses ja mujal lubatud. Ma pole pole proff, vaid asjaarmastaja. Teine pool surfab sel teemal juba 6 aastat Soome järvedel. Esimene merepüügi tegime Kreetal, kaldalt. See kalastamine on pisik, tunnistan, kuid sellest sellist pisikut nagu ma oma hoby ja tööna viljelen, ei saa. Lihtsalt on sportlik, huvi hasart, panna oma võimed, oskused, intuitsioon proovile teistes vetes. Kontrollida vettpidavust teoorias ja praktikas. Ja kohe kindlasti pole mul soov minna jahiga trollingut tegema, et püüda kinni mingi gigant... Loodan, et andsin ammendava vastuse. Tänud Norsu. Kui mahun gabariitidesse, siis ei maksa 2x30:-)

0
0

No vähemalt said teada veel seda, et mõningatest asjadest rääkima hakates oleks kasulik öelda ka seda, et oled naisterahvas - mina poleks sellisel juhul mölisema hakanudki :)

0
0

cragum, palju sa Eestis seelikuga mehi oled näinud?:D

0
0

Norsu, sa ei taha teada mida ma elu jooksul kõike näinud olen, sh Eestis :)

Aga kuskohas sa muidu märkasid teemaalgataja esimestes postides juttu seelikutest või muudest temale kuuluvatest esemetest, mille järgi oleks naisterahvas (üldjuhul) tuvastatav? Üks meist peaks vist silmaarsti manu minema :)

1
0

Üks variant juhuks, kui su praegused õnged ei mahu kohvrisse. Nimelt on Alicantes selline sporditarvete pood nagu Decathlon ja seal ka kalastustarbeid hulgim ning ka söötasid. Ostad näiteks siit komplekti mis mahuks kohvrisse ja sellega oleks reisilt omamoodi suveniirike. Või jätad ostetu kellelegi kingiks. Rulliga komplektid mere tarbeks pikkusega 3,5 m algavad 15 eurist. Teleskoopridvad algavad paarist eurist... http://www.decathlon.es/C-1023931-set-canas-mar . Mul endalgi olemas miniridvad, et saaksin pista lihtsalt seljakotti, kui lähen rattaga kuskile, kus vesi ligi.. Sööta ostan üliharva. Ussi asemel läheb konksu otsa loodusest nopitud tigu või siis saias kuulike, sõltuvalt keda soovid ning ei mingeid lisakulusid.

2
0

cragum, silmanägemine ei ole mul jah kiita, profiilipildil nagu näeks seelikut, aga ega ei tea jah:) Empunabrava soovitus on väga kohane töepoolest, kui sobivates möötudes varustust pole ja laenata ei saa.

0
0

Sa väga kahtlen et korraliku või isegi norm varustuse saab kohvrimõõtu panna . Empuriabrava räägib mõistliku juttu Jällegi kui tahate kaldast püüda siis kindlasti pole vaja mingit erilist varustust tuua saab hiinakas või decaltonis osta . Ja kui tahate merel siis korraldajatel on olemas varustus .

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased