Ootan Ventspilsi kämpingu muljeid

Tere!
Kas kellelgi, selle foorumi külastajatest on olnud kokkupuudet Ventspilsi kämpinguga Piejuras Kempings? Palun jagage muljeid.
Teretulnud on kõiksugused muljed. Plaan ööbida seal 10-12juuli 2009.
Ette tänades.

Täiesti normaalne kämping, meri ja veekeskus kohe kõrval, lademes telkimiskohti mändide all, suures majas saab pesta ja kööki kasutada.Kämpingu peaks enne ära bronnima, koguaeg ei pruugi vabu olla, telkimiskohtadega ei tohiks muret olla.

Ise trehvasin sel suvel sinna sellisel ajal, kui Ventspilsis toimus tsiklimeeste kokkutulek ja kogu linnast polnud mingit majutust leida. Ehk siis ette helistamine on hea mõte. Eemaltvaadates tundus vägagi ilus koht... :P

Oleme seal olnud mitmel suvel, nii telgiga, kui karavaniga. Hea asukohaga (linnas), kõik mugavused olemas. Nädalalõppudel muidugi palju rahvast. Ka meie trehvasime eelmisel aastal sinna koos tsiklimeestega. Kuna nad olid kogu kämpingu üürinud, siis sõitsime edasi põhja poole umbes 17 km ja leidsime ka sealt kena kämpingu ilusa rannaga ja kõigi mugavustega. Ja isegi raha ei tahetud, st hommikul polnud kedagi, kellele seda pakkuda.

Olime seal oma telgiga ja ei mingit muret, ruumi kui palju, suht odav ja puhas. Majadega vist läheks rebimiseks. Samas, telgielanikuna võid süüa teha ja duśi all käia ju üldmajas. Kõndisime jalgsi läbi pargi randa. Kesklinna on jalgsi tüütum. Aga tuttavad käisid küll niimoodi, et liiklusvahend jäi kämpparisse ja olid terved päevad jalgsi linnas. Üldiselt oleme igal suvel mööda Euroopat kolanud ja pole iial mingit öömaja ette tellinud. Sõidame, kui õhtu sõuab, siis vaatame ikka et mõnus koht oleks ja keerame sisse. Meil pole ka viimasel ajal enam viitsimist olnud telke kaasa vedada, midagi leiab alati. Niii lahedaid kohti oleme avastanud...

Nagu siin juba öeldud, väga šeff koht. Õhtul sinna jõudes on kõik majakesed alati täis, kuid telgiga on alati ruumi. Meri on lähedal ja kui veidi sinna kõrvalasuvasse parki jalutama minna, siis praktiliselt veepargi kõrval on väike seiklusrada. Lastele on kindlasti põnev:)!

Nõustun eelkõnelejatega. Oleme seal korduvalt käinud ja väga rahule jäänud. Minna tasub nädala sees, siis on telkimisala tühi ja võimalus platsi asukohta valida. Nädalavahetusel on väga palju rahvast teinekord, sest lisaks turistidele käivad ka sisemaa lätlased seal nädalavahetusel suvitamas. Kämpingumajad on vähemalt pealtnäha väga asjalikud, aga need tuleb vist ikka väga aegsasti ette ära broneerida.
Hinnad on ka väga soodsad, kämpingu asukoht on väga hea, rand tõesti ilus. Lisaks veel veekeskus ja laste mänguväljak lähedal. Ventspils on üldse tõeliselt mõnus koht ;)

Omalgi ainult positiivsed kogemused Piejurase kämpinguga. Paar aastat tagasi sai Läti-Leedu trippi tehes seal ööbitud. Kasutasime neljast dussiga majakest, kõik mugavused olemas ja meie jäime väga rahule. Siiani üks parimaid kämpinguid kus ööbitud ;) Mingit eelinfot ega bronni ei olnud, lihtsalt nägime majutuskohta ja astusime sisse ja saime kohe majakese (seda siis juuli kuus). Samas kes teab võibolla nüüd on populaarsemaks muutunud ja vaja eelnevalt broneerida, sest asukoht on väga hea ja ega hinnadki kallid pole (u.800 eeku 4 kohalise maja eest on suht ok). Isiklikult pole kunagi midagi broneerinud, meeldib rohkem reisi kui seiklust nautida, vaba graafiku ja marsruudiga. :P Kusjuures hinnad on ka natuke tingitavad.
Ventspils ise aga on väga ilus linn, ütleks et üks kenamaid linnu Lätis.