Ostukeskus Balil

Kas keegi meenutaks, kus asus Balil ostukeskus, mis oli suht keset linna(Denpasar?)? Ainuke, mis meeles on, et kahel poole asusid suured parklad. Keskus meenutas natuke meie vanalinna taolist moodustist, oli samamoodi ringikujuline ja poekesi täis. Tuleb tuttav ette? Bali Collectionit palun mitte pakkuda.

Kui see oli uuem ostukeskus, siis äkki Beachwalk mall mis on sarnase konseptsiooniga või Galleria mall mis siin lennujaama baipassi juures on. Kuta Discovery mall vist vähe teistmoodi kujuga.

No ma käisin Balil 2009, kas see on hiljem tehtud. Mingi suuremat sorti purskaev või vett purskav asjandus asus ka seal lähedal ja väheke popim alpinistide pood, mingi jalakäijate tänav oli ka :P

Kas see Kuta Beachi alguses pole?

Ma kahtlustan, et see on ikkagi Discovery mall

Konks selles, et ei mäleta kuidas sinna sain, nii et võis vabalt ka Kutas juba olla. Rolleriga ju ümbrust ei eriti vahi, rohkem ikka teisi sõitjaid.

Bali Collection ja Nusa Duas asub!

Loe mu viiendat lauset. Bali Collectionisse sõitis tasuta buss aga sinna sõitsin ma mopeediga.

Mina käisin jala,sinu viies lause valgus laiali,sorry!

Kuramus, kasutanud siia ja sinna aga siiani leidmata. Minuarust olid seal veel kividega kaetud tänavad nagu meil vanalinnas. Igatahes sa see osturajoon otsa suurema kulateega, nagu meil näiteks ülemiste sõjamäe poolne ots.