Otsin juturaamatuid Hiina elust

Sõbrad, otsin raamatuid, mis kajastaksid Hiina elu. Huvitavad ka juturaamatud, mille tegevuskohaks lihtsalt Hiina. Leian netis vaid 2 raamatut, mis mõlemad läbimüüdud: Olev Remsu, Kevad Hiinas, 2002; Carsetn Jensen, Ma nägin maailma algust, 1997. Kui keegi teab, kust neid mujalt leida võiks või soovitada mõnd muud teost, hea meelega võtan soovitused vastu :)

Liisu

Pearl S. Buck, Hea maa, Eesti Raamat 2007, või inglise keeles Jung Chang, Wild Swans. Pärast viimase läbilugemist mõistsin kohapeal Hiinas paljusid asju paremini.

0
0

W.Dalrümple- Xanadus otsimisretk,1990 J.A.G. Roberts Hiina ajalugu, 2007 On veel muidugi ajaloo teemadel- Kolmevalitsus(ilmus omal ajal sarjas suuri sõnameistreid) ja Seitse aastat Tiibetis, kahjuks autoreid ei mäleta. Ega neid muidugi poest ei leia-ainus võimalus raamatukogud või õnne korral antikvariaat.

0
0

Hea raamat on Raudne Pühvel,kirjanik oli Ida-Saksa päritolu,ehtne kommunismivaimus lugemisvara.Kolmevalitsus on võib-olla liiga spetsiifiline,minuarust kirjutati juba 6. sajandil,nii et tänapäeva Hiina Rahvavabariigist on raske selles midagi kasulikku leida. Kui aga soovite Hiina Vabariiki külastada,siis lugege Taiwani kohta midagi!

0
0

On väga hea raamat, aga autorit ei mäleta. dok.jutt tervest 20.sajandist ühe suguvõsa naistest.

0
0

Pole just raamat, aga blogi: http://estidhiinas.blogspot.com/

Hiinas elavad eestlastest üliõpilased kirjutavad.

0
0

Inglise keeles on raamatuid muidugi mustmiljon. http://www.chinabooks.com/cart/home.php

0
0

Denes Baracsi raamatut Deng Xiaoping--Tallinn, Olion 1991 --kui poliitika huvitab. Alex Weddingi Raudne Pühvel, Tallinn 1959, Min A. Punane asalea.

0
0

http://www.rahvaraamat.ee/index.php?id=62&no=R073569 Kergelt loetav, reisikirja stiilis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased