Pagasi ära andmine, kui tegu ei ole korraga ostetud lendudega

Tere,

Lugu selline, et ostsin lennud Stockholmist Phuketile ümberistumistega, kuid Tallinn-Stockholm lennu ostsin eraldi juurde. Kas ma saan õigesti aru, et pean siis Stockholmi lennujaamas pagasi kätte saama ja uuesti ära andma või on võimalik kuidagi ikkagi ka nii, et see otse sihtpunkti jõuab?

Ehk keegi teab või on kogemusi, endal esmakordne olukord.

Jah.....votad valja ja uuesti registratura !

4
0

Kui on sisse miksitud odavlennu või puhkusekorraldajate lende, on see pigem vähetõenäoline.

0
0

Või siis proovid ainult käsipagasiga minna.

2
0

Kui on piisavalt aega, paar-kolm tundi, siis see ei ole ju tegelikult suur probleem. Lihtsalt lähed koos teistega pagasilintide juurde, võtad oma kohvri, väljud korraks ja liigud kohe teisest uksest uuesti sisse. Minu sarnaste kogemuste puhul Stokholmis ma pole isegi pidanud päriselt välja õue minema, sai kuidagi siseruumide ja koridoride kaudu check-in alasse minna. Ainult et jah, peale check-in`i tuleb uuesti läbida turvakontroll, see on tüütu vahel.

3
0

Mul on korra Tallinna lennujaamast chekitud pagas lõpuni välja, mäletan, et töötaja ütkes, et proovib, tihti nii ei saavat, kuid seekord õnnestus, seega kõige targem on küsida lennujaamast. Igaks juhuks tasuks muidugi turvaline vahe lendude vahele jätta.

1
0

Võib täitsa õnneks minna ja saad lõpuni Tallinnast chekkida. Endal on õnnestunud mitmel korral lõpuni välja pagas saata, Phuket-Bangkokk, Bangkokk-Helsinki-Tallinn, kusjuures Phuket-Bangkokk oli eraldi ostetud.

2
1

Bangkok Airways ja Finnair on näiteks koostööpartnerid ja nende lendude pagasit saab siduda halvimal juhul Bangkokis transfer deskis.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased