Paketireisid Küprosele

Mõte minna Küprosele sügisel. Algselt oli plaan seekord laisk olla ja paketireis osta, aga ma ei suuda hetkel mitte mingiks ajaks sinna pakette leida. 

Kas Küprosele ei tehtagi paketireise või tehakse neid mingil muul ajal? Tuleb ikkagi laiskusest jagu saada ja ise organiseerida?

1
2

Küsi otse reisifirmalt, keda kasutada soovid. 

Pakkettreiside, mida reklaamitakse ja otsingutest leiab, puhul on nii, et need reisifirmad müüvad oma tsarteriga korraldatud komplekti. Küprosele Eestist keegi oma tsarteriga ei lenda. 

Aga iga reisifirma, kes teenuseid pakub, võib sulle kokku panna paketi, kus on liinilend, transfeer ja hotell. 

Teine variant on see ise kokku panna. Millalgi sügisel hakkab Ryanair otse lendama, kuid enne seda peab vahemaandumisega minema, kui soov.

1
0

Aitäh. Täpselt seda infot mul vaja oligi, et Küprosele tsarteriga Eestist ei lennata, seega valmis pakette letimüügis ei ole /tule.

1
0

 Ostsin juba aprillis Riiast otselennu Larnacasse (oli kallim, kui eelmine aasta). Ise 6 erinevat saiti võrreldes võtsin hotelli ( eelistame kõik hinnas võtta). Nüüd on parima hinnaga puhkus sügiskoolivaheajaks( siis kui kõik turismifirmad panevad lisahindlust juurde) olemas! Juba vaatan veebruari vaheajaks lendu...

0
0

Küprosele minu teada ka keegi paketti ei tee hetkel? Air Baltic ja Ryanair lendavad läbi Riia. Otselennud Ryanairiga TLN algavad nov-märts.

 Millal huvitav Ryanairi jrg kevad-suve graafikut loota oleks?

Küpros on minu lemmik... aastal 2021 õnnestus lausa 3x käia :D

0
0

Top10 reisipakkumised teevad novembrist alates Küprosele pakettreise, siis hakkab Ryanair uuesti otse Tallinnast lendama sinna.

0
0

 Või osta pakettreis läbi Helsingi - põgus otsing näitab, et aurinko.ee saab pakettreisi suisa 2x nädalas sinna( hotell, kus me eelmine aasta olime on seal meie koosseisule praegu suisa üle 3000.- ! Meie saime siis lennupilet+hotell poole odavamalt. Selletõttu ostangi ise eraldi).

0
0

Miks peaks Küprosele üldse paketti vaatama? Korter nädalaks alates 300EURst, söögid-hinnad poes samal tasemel Eestiga, autorent olnud väga mõistlik (100-120EUR/nädal). Inglise ja vene keelt räägitakse ehk nii vanad kui  noored võiks hakkama saada. 3000EUR paras ulme. Loodetavasti Ryanair jätkab lende järgmine suvi, läheks uuesti.

3
1

Mida teete Küprosel novembrist kevadeni? Ainult kultuuri ja looduse nautimine? Sel ajal vist rannailmasid enam ei ole?

1
1

No üleelmise aasta novembris oli näiteks 28 kraadi sooja.

0
0

Ketukas, iga inimene on erinev ju.

Mina isiklikult naudin 20 kandis ilma. Kui hakkab juba 30 juurde minema, siis see koht ei ole mulle. Ma ka ei ole suur rannas lesija. 

St, soojale maale minek ei tähenda kõigile seda, et ta rannas kuuma päikese käes ennast grilliks. 

Ja ükskõik kus saab kohalikku elu näha loodust nautida matkata jne, ei pea igapõevaselt ainult mööda muuseume käima.

2
0

Soovitan otsida parimat reisibürood, et oma raha eest parimat paugu saada. Muidugi, kui otsite reisipaketti, peate uurima pakutavate turismikohtade parimaid omadusi. Kontrollige turistide arvustusi teatud vaatamisväärsuste kohta, millest te pole kunagi kuulnud, samuti hotelli kohta, kus peatute. Edu ja turvalist reisimist!

0
1

Maliliisu. Tahangi teada, mida on Küprosel teha, käia, vaadata, siis kui meil on talv. Kas sel perioodil peab kasukas kaasas olema nagu jaanuaris Egiptuses või on nagu meie suvi ja saab ka meres käia lisaks matkamisele.

1
0

Ootan samuti Küprose kohta infot kui nt jõulud ja aastavahetus seal veeta... 

Lõunas on vast siis soojem ja ehk saab päikestki võtta?

0
0

Pigem tundub nagu meie kevad.

January, along with February, is the coldest month in Cyprus. On the lowlands minimum temperature might go below 7-8°C in the coastal areas and 5-6°C inland. Average maximum temperature in January is about 16-18°C.

Medium on siis vist 12 kraadi.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased