Pakistani viisa Stockholmist

Kas on kellelgi kogemusi Pakistani viisa taotlemisega Stockholmist? Seal blanketil on lahtrid "Name and address of References in country of the applicant" ja "in Pakistan". Kas ma saan õigesti aru, et peab olema mingi kutsuja Pakistanis? Kui ma omal käel lähen, ööbimise otsin kohapeal (või nädal varem couchsurfingust), mida siis? (Plaan on siseneda Iraanist ja lahkuda paar-kolm nädalat hiljem Indiasse.)

Ja mille jaoks üldse saab olla lahter "in country of the applicant"? Kutsuja aadress Eestis? See on ju absurd?

Tänud ette abi eest!

On vajalik ilmselt juhuks, kui sinuga kaugel maal peaks midagi juhtuma (mida me kõik loodame, et ei juhtu), et teada, kellega ühendust võtta. Ehk siis mitte kutsuja ei pea olema Eestis vaid kontaktisik.

0
0

Okei, see on loogiline tõesti, tänud. Aga teiseks ikkagi see "in Pakistan" lahter. Kes on taotlenud, mida te sinna kirjutanud olete?

0
0

Taotlesin ka viisa sealt just neli kuud tagasi. Mul oli kutsuja olemas, oma mees, aga sinna sobib minu teada ka hotelli aadress, kus peatud. Muidugi võid kirjutada kirja Rootsi Pakistani Esindusse ja nad seletavad lahkelt sulle kõik ära. Väga hea saatkond, kiiresti saab vastuse ka!

P.S Nii tore, et sa Pakistani lähed! ;) Ma olen nii rõõmus kohe.

0
0

Ahoi, saatkond on tõesti abiks. Suhtlus e-maili teel täitsa töötab. Aga nüüd nõuavad nad kutset (kodulehel neil seda nõuet pole). Nii et kahtlane kas ma selle viisa saan. Eks uurin asja.

0
0

Niisiis, kui kutset pole, ei saa ka viisat. Maili teel palusin neid, et nad mu passi tagasi saadaks. Nädal hiljem nad helistasid ja küsisid et noh, miks ma pole ühendust võtnud. Ilmselt siis mail ei jõudnud kohale. Niiet ei ole see süsteem nii õlitatud neil midagi.

Teine probla on see, et nad nõuavad tagasisaatmise tarbeks 10 postikupongi. See maksab kokku üle 200 kr. Pole ju normaalne, et passi postiga saatmine Stockholmist Eestisse nii palju maksab? Seal on kah mingi jama neil. Või siis Eesti Postil.

Kokkuvõtteks siis et 800 kr lõivu ja 200 kr postikulusid ehk kokku 1000 kr mitte millegi eest. Allah Akbar! :)

0
0

Kahju kui asja ei saanudki nüüd! Kuid mõnes mõttes on nende kutse soov vahest ka põhjendatud, pole eriti turvaline üksi mööda tänavaid seal kõndida. Kuid poleks arvanud, et ilma kutseta viisat ei olegi võimalik saada. Aga mine siis Indiasse, ongi vähem tänavatulistamisi, muu on suht sama!

0
0

Äkki oskate aidata siin! Ma ootan Pakistanist külalist, seal esindab Eestit Ungari saatkond ning see saatkond küsis tulijalt viisakutset, seda ei väljastatud juba 2008 aastal Pakistani jaoks, nüüd üldse mitte. Kuidas ma saaks aidata või mis paberi kirjutada või vormistada? Muud nõuded ta on sealtpoolt omaarust kõik täitnud, ka rahalised. Ootan nõuandeid. Kodakondsusametis jäi mul kõik segaseks. Tänan ette!

0
0

Kui sa küsidki Eesti kodakondsusametist, siis nad, nagu mul mitmeid kogemusi on olnud, ajavad suht jura alati. Parem on otse viisa taotlejal helistada Ungari saatkonda ja küsida, mida vaja esitada on. Viimati, see oli umbes kaks kuud tagasi, kui mu abikaasa seal samast saatkonnast infot küsis, ei mainitud muud kutset kui sinu, kui tema ülevalpidaja poolt kirjutatud nö kirjakest, et sa vastutad tema eest siin ja toetaid igat pidi. Parem on helistada jah, võimalik, et nad tahavad seda notariaalselt kinnitatuna veel, aga võib olla piisab vaid lihtsalt kirjast, nt emailist.

Edu! Eestisse on meeletult raske pakistaanlasel viisat saada, ma loodan, et teil näkkab!

0
0

Uurisin tükk aega tagasi ja korra ka kirjutasin sinna samasse Ungari saatkonda, nad kirjutasid vastuse,et tuleb saata viisakutse, kuid kodulehelt lugesin ingliskeelselt ka midagi notarialsest kirjast. Ma üritan ta siis kokku panna viisakutse eeskujul vabas vormis . Viisa taotleja on seal saatkonnas korduvalt ise käinud ja palus mult kutset, et muidu nad ei vaata seda taotlust läbi. Kuna tunnen seda inimest , siis püüan aidata. Ta tahab , et ma ka sinna läheksin, veidi mulle see muret teeb sündmuste pärast Pakistanis. Tuleks minna Lahori. Ma avaldasin arvamust, et sel juhul võiks koos minna kuskilt teisest riigist.

0
0

Hei Veebruariks kutsuti Pakistani pulma. Mis kujul peaks mul küllakutse olema viisa taotlemiseks? Tänud ette ja ilusaid jõule.

0
0

Mina taotlesin aastal 2005 samast kohast ja siis polnud küll mingit kutset vaja.Ju on neid reegleid nüüd karmistatud ...

Argo

0
0

Kuidas siis ikkagi saada Pakistani viisa. Mul on plaanis reis Iraan->Pakistan-> India. Kui Pakistani viisa jaoks on vajalik kullakutse, siis kuidas seda hankida?Jarsku oskad Sina Kapsake aidata.Minu meiliaadress on [email protected]

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased