Pardakaart Antalya lennujaamas

Tere, kas keegi oskab öelda, kas Antalya lennujaamas saab mobiilpardakaardiga hakkama, voi on vaja see paberil välja printida? Netis loen, et ei saa telefoniga ja lisaks ei sobi ka ise prinditud, et peab kuskil lennujaamas printima? Samas see info suht vana. Firmaks sunexpress.

1
2

Eri lennufirmadele kehtivad eri reeglid Antalya lennujaamas. Kord lendasin sealt vist Easyjetiga ja Check in juhendis oli, et pardakaart peab olema väljaprinditud. Mõtlesin, et tavaliselt väljaprinditud pardakaart sobib, aga lennujaamas selgus, et tavalisel paberil pardakaart ei sobinud ja et pardakaardi saab ainult Check in lauast ja see ongi see nn prinditud pardakaart. Selle pardakaardi sai tasuta Check in lauast.

2024 aasta algul reisisin Antalya lennujaamast Sunexpressiga ja printisin hotellis pardakaardi välja, et kui midagi nutitelefoniga juhtub, siis on vähemalt pardakaart prindituna olemas. Kas pidi olema prindituna, seda ma ei mäleta. Ma kasutasin seda tavalist prinditud pardakaarti ja see sobis ja nutitelefoniga pardakaarti ma ei näidanudki. Lisaks oli minu jaoks uus asi, et Sunexpressi lennuki väravas oli pagasi mõõtmise koht (mis on tavaline), aga seal oli lisaks ka kaal all. Mul oli selline pilet, kus oli pagasi maksimaalne lubatud kaal 4 kg ja mul oli 5 kg. Õnneks ei minu pagasit ega ka kellegi teise pagasit ei kontrollitud ei mõõduraamide järgi ega ka kaalu järgi.

Ei tea, kuidas on praegu, aga 2024 aasta algul sai läbi Antalya lennujaama turvakontrolli piiramatu hulga vedelikke läbi tuua. Kotist ei palutud ühtegi vedelikku eraldi välja võtta. Ja samas oli meil lisakott hotellist kaasavõetud vee, Cola ja Fantapudelitega. Pudelid oli 250 ml - 500 ml suured ja turvakonrollis isegi ei vaadatud neid ja ei pidanud neid eraldi kotist välja võtma ja keegi ei palunud neid ära anda ja maha jätta.

1
0
0
1

Kuu aega tagasi saime kohvrit ära andes ka paberist pardakaardid. Check-in ole eelmisel õhtul ära tehtud. Oli Sunexpress ja ei mäleta, et oleks kellelgi midagi mõõdetud-kaalutud.

0
0

Märtsi lõpus anti paberil pardakaart kohvrit äraandes. Checkin tegin netis varem ära. Minu üllatuseks kummalisel kombel anti ka minnes tln lennujaamas ka paberil pardakaart kõigile kuigi oli väljaprinditud endal.

0
0

Antalyas peab olema prinditud ! pardakaart check in-nis tehtud ! Mobiilkaardiga ei sa läbi ! Sama asi ka Gazipasas ! Neandertaal....ära aja valejuttu !

3
0

Mina panin lihtsalt lingi sunexpressi enda lehele, kus on loetud lennujaamad, kus on vaja prinditud pardakaarti ja seal on ka kirjas, et mujal saab mobiilsega.

0
2

Neandertaal....ma soidan igal aastal mitmeid kordi Antalya ja Gazipasasse...ja ka alles tulin sealt......ei kehti seal mingit digi boarding card.ingut...sa void seda interneti kaudu teha,aga kohapeal pead ikka check inni minema......proidennyi put uze. Ega ma sind ei syydistagi.

0
1

Lenda siis mingi normaalse firmaga, olen ka korduvalt seal käinud, pole kunagi mingit paberil kaarti näitama pidanud. Sunexpressiga tõesti pole veel lennanud.

0
6

Minu kommentaar ei ole küll otse pardakaarti teemasse, aga Sunexpressil ei ole lennufirmana midagi viga, lennatud see aasta ja ka eelmine ehk normaalne firma,

3
0

Natuke viga neil on. Türgi suunal lennates oli neil poolel teel pardapoes kõik joodav otsas.

Pole jah tähtis aga tahtsin mingit jooki tellida ja siis selgus, et neil ainult mingi viin veel pakkuda.

Oleks pidanud midagi Taxfreest kaasa ostma.

1
2

Nii käidud ja minu kogemus, siis et sealt passilauast edasi ei lastud selle mobiilse pardakaardiga. Aga jah, kui online checkin tehtud, siis prinditakse tasuta pardakaart checkini/pagasi lauas. Selle jaoks tuleks kindlasti ka aega varuda, mul laks seal järjekorras peaaegu kolmveerand tundi.

2
0

Sõltub kellaajast, kella 21 aeg on korralik kombinaat seal, meil läks 30min.

Tuttaval hommikul 6 aeg oli vast samma ajaga terminali ootesaalis.

0
0

Kysimus on selles,et seal lennujaamas tuleb igaljuhul seista check-in järjekorras ja saada boarding card ,olenemata,kas teed kodus juba check inni ära voi mitte !

1
0

To bosser. Mina ei seisnud check in järjekorras Antalya lennujaamas. Mul oli väljaprinditud tavaline pardakaart olemas. Lennufirmaks oli Sunexpress ja lend toimus veebruar 2024. Mul oli vaid käsipagas ja sain oma tavalise väljaprinditud pardakaardiga ilusti läbi passikontrolli kui läbi lennuvärava. Minu tuttavad lendasid mõni päev hiljem sama lenufirmaga ja samuti käsipagasiga sama lennufirmaga, neil oli ka tavaline väljaprinditud pardakaart ja see sobis.

Lendasin samast lennujaamast Easyjetiga veebruar 2023, siis oli mul samuti tavaline väljaprinditud pardakaart ja ainult käsipagas. Passikontrolli mind ei lastudki, sest kõlbas ainult Easyjeti poolt check in lauas väljaprinditud pardakaart. Samas oli online check ini tehes kohe ka vastav teade, et pardakaart peab olema väljaprinditud, aga ei olnud vihjet või teavet, et printimine tähendab, et pardakaardi saab vaid check in lauast ja tavaline printimine ei sobi.

1
0

See väljaprinditud paber võib isegi sobida, kuna täheldasin, et neile meeldib seda paber kujul kuskil laual piiksutada, telefoniga ilmselt tùlikam.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased