Pariisi Disneyland...

Pariisi Disneylandis on 2 parki. Lisaks Disneyland Parkile on veel Walt Disney Studios Park. Kui me Walt Disney Studios Parki piletit ei ost, siis millesgt me ilma jääks. Või mis vahe neil kahel pargil üldse on? Hind on see, mis paneb mõtlema, kas osta ühe või kahe pargi pilet.

See on vist igal pool, et Disneyland koosneb 2-3 pargist.

See nö klassikaline Disneyland on rohkem puhas lõbustuspark. Studios on rohkem seotud konkreetsete filmidega ja kuigi ka tavalises Disneylandis on ka täiskasvanul aega veeta, siis minu isiklikul hinnangul on see Studios just pigem mitte just päris lastele mõeldud (neil võib seal veidi igavam tunduda).

Arvestada tuleks aga sedagi, et väheusutav, et ühe päevaga mõlemat parki läbi käia jaksate. Samuti, kui vähegi võimalik, on mõtet Fastpassil, sest järjekorrad võivad olla üüratud.

0
0

Oleneb sellest kui vanad ja mis huvidega lapsed on (eeldan, et külastate lastega). Meie tegime Disneylandi külastades endale nimekirja, milliseid atraktsioone kindlasti soovime külastada, mis on teisejärgulised ja mis pole üldse olulised ning proovisime vastavalt sellele asju järjestada. Tegime hea eeltöö ning ostsime ka fastpassid ning jõudsime tegelikult igale poole ja rohkemgi.

Minu enda lemmikuks oli tegelikult just Disney Studios Parkis olev Ratatouille atraktsioon. Tol hetkel oli see vist ka kõige uuem (käisime õige mitu aastat tagasi). Mul oli kaasas kaks poissi ning seal Studios Parkis oli mingi staadioni moodi koht, kus toimus autode show (cars teemal ja mingid muud sõidukid ka). Samuti meeldejääv. Mingile rongisõidule vist soovisime ka minna, kuid see oli katki. Eks põhiline on ikkagi see peapark ja kui on soov kokku ka hoida, siis elamusi saab suurest pargist küll ja veel, aga Stuudiote pargis on ka lahedaid atraktsioone.

1
1

Mulle meeldis ka see Studios poolel nn kaskadööride show (imetrikid autodega, inimestega jne) kõige rohkem. Tasub kindlasti minna.

Ja õhtune melu koos ilutulestikuga, väga mõnus tunne jäi sisse pärast seda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased