Pariisi öömaja

Soovitage norm. öömaja Pariisis strateegiliselt heas kohas(puhkusereis,huvireis).Metroo läheduses.Minek 4.oktoobril..hotellide saamine suht võimatu. Hinnatase 100 EURi 2-inimest öö.

vaata sealt www.housetrip.com Ise otsin sealt Londonis majutust

Võtke mõni Etap (või ibisbudget), ca 50-60 € kahene tuba, tavaliselt on ühistransport lähedal. Ise olin Port de Bercy's. Bussipeatus ukse ees, buss viib kesklinna kõikide oluliste vaatamisväärsuste juurde, lähim metroojaam Cour St Emilion kaks peatust edasi. Mõistlik on osta Navigo nädalane ühistranspordikaart, siis pole üldse mingeid probleeme, sõida millega tahad ja kui palju tahad. Kui kogu perioodiks pole tuba saadaval, saab ka hotelle vahetada, st eri öödel eri hotellis. Ei soovita peatuda Sacre Coeuri ümbruses, seal väljud metroost justkui Aafrikasse.

http://www.hotels-paris.fr/fr/result.htm?none=true&in=true

Vaadake neid hotelle, 1.metrooliini läheduses, Gare de Lyon ja Bastille piirkond.

http://www.homelidays.com/paris-06/studio416211fr1.htm

See on stuudiokorter ST.Germain-des-Près, ka metroo lähedal, hind öö kohta tuleb umbes 79 €. Registreeri end kasutajaks, et saaksid omanikuga ühendust võtta. (keele saad muuta ülevalt vasakult)

Reis Pariisi 10–12 detsember

Tere, sooviksin küsida, et kas kellelgi on kogemusi nende hotellidega ja kumba soovitaksite ning mida kindlasti tasuks teha Pariisis.

Hotellid on: Hotel Choiseul Opera ja Adagio Paris Tour Eiffel

Ettetänades Marina

Hotellivalikul vaata üle tripadvisor.com ja booking.com kommentaarid konkreetsete hotellide kohta. Kahe peale saad pildi ette, mis hotelliga tegu ja mida oodata. Pariisis tee seda, mida iganes tahad seal teha :) Kui esimene kord minna ning kolm päeva, siis tavalised turistilõksud - Eiffeli torn, Triumfikaar, Louvre, paar kuulsamat kirikut ja mõni muuseum lisaks ning ega rohkemaks aega ei jätkugi.

Aasta tagasi sai oldud sellises hotellis: http://www.cluny-paris-hotel.com/ Väga hea asukoht, asub Notre-Dame ja Sorbonne ülikooli vahel, otse ukse ees on suur metroo- ja RER-i sõlmjaam, kust RER läheb otse lennuväljale.