Parimad lennupakkumised Bangkoki.

Tere,

Plaanis minna kevade poole (märts,aprill) Taisse, Bangkoki. Otsin soodsamaid viise sinna jõudmiseks. Ise olen vaadanud variante läbi Hong-Kongi ja Läbi Kuala Lumpuri. Esimesel juhul lendaks edasi Bangkoki lennukiga, teisel aga võimalus mööda maad kas siis rongi või bussiga minna, või kui leiab odava siselennu siis ka lennukiga.

Aga ehk oskate soovitada veel midagi kolmandat. Ja muidu üldse odavaid lendusid ja pakkumisi. Tahan saada üheotsapiletit, kuid kui edasi-tagasi on soodsam siis ikka võtan odavama variandi.

Päikest.

face.

Uskumatu, kui kallis on üks ots. Ma huvipärast vaatasin sama süsteemiga nagu me lähme edasi-tagasi ja maksame 12 500 ja üks ots oli 21 000, selline hind ja ühel otsal, jube. Teisest kohast leidsin 13 000 (mis ikkagi kallim kui edasi-tagasi)ja kiiruga vaadates kõige soodsama suutsin leida 8000 eek ja seegi kahe ümberistumisega. Nii, et mõtekam siiski vast edasi-tagasi osta :) Kindlasti, kui viitsida jubedalt tuhnida internetis ja otsida, leiab ilmselt eriti hea hinnaga, aga selleks on palju palju aega vaja :)

Eem, ma leian siit enamus pileteid ikka alla 10k üks ots. St et jah, kui ma ostaksin üheotsa pileti ja siis sealt tagasi, siis kokkuvõttes kallim, aga ma ütlesingi seepärast, et ma tagasi ei taha tulla, et ma jäängi sinna :)

Üks ots peaks kõige odavam tulema nii :

Easyjet Tallinn-London Airasia London-KL-Bangkok

Broneerima peaksid kohe, et oleks mingit lootust head hinda saada.

Ise vaatasin ka seda varianti, aga te ütlesite, et kohe bronnides tuleks odavama, aga samas hooaeg varsti peaks seal lõppema, ka siis mitte ei peaks piletid odavamaks minema?

Lennupiletitega on üldjuhul nii, et mida varem broneerid seda odavam. Airasiaga viimase hetke pakkumisi ei tasuks ka eriti oodata, sest nende "1 dollari" piletid on tavaliselt reisimiseks paar kuud peale pakkumist.

Reaalselt mida lähemal on lendamise tähtaeg, seda kallim on ka hind.

Vähemalt Aasias kohapealsetel lendudel AirAsia piletihinnad ei muutu s.t ostsime samal päeval väljuvale lennukile pileti sama hinnaga, mis see oli ka 6 kuud enne lennuki väljumist. Iseasi on muidugi kampaaniad. Vaadates London-KL hindasid, siis seal vist on erinevad hinnad.

Hea Kurimoor kui mina oktoobris pileteid ostsin siis hinnad tõusid nädal enne lendu igapäev Airasial.

Siis sõltub konkreetsetest liinidest. KL-Bali liinil ei olnud mingeid muudatusi ja hinnad olid väga odavad.

Bangkoki saad odavalt ka Saksamaalt AirBerlini abiga.

Ilmselt see Mcneelson pajatab promo hindadest, see on tavaline jah, et enne müüakse need maha, järgmine sats on kallimad ja viimasse lõppu jääb ainult kallis pilet. Samuti on erinevatel päevadel erinevad hinnad ja mida popimad tähtpäevad seda suurem kirves kuklas. Hiina uus aasta ajal pilet oli pea 5 korda kallim tavapäevadest, otsustasin selle aja üle elada hotellis :P . . . . !