Pegasusega Dubaisse

Tere Otsin veebruariks võimalikult soodsaid pileteid Dubaisse, netis ringi vaadates leidsin, et Pegasus lendab Helsingist Dubaisse suht ok hinnaga, ka minek /tulek on ok, et jõuaks ilusti laevaga Helsingi ja Tallinna tagasi. Aga kas keegi on käinud sellise firmaga lendamas? Pole eriti kuulnud sellest lennufirmast ennem, või otsida mõni tuntum lennufirma :) ? Vaevalt siin midagi soodsat enam pakkumisele tuleb.

Tavaline (odav) lennufirma. Tuntuse pärast ei pea muretsema, ainuüksi lennukeid on neil 2x rohkem kui Airbalticul

0
0

kas tasub alla 2 sotsise piletite hinna vahe juures veel minna helsingisse, aeg + kulud ka veel?

0
0

Kui peres 5 liiget, siis on mõttekoht :)

1
0

Pegasus lendas kevadel TLN-Antalyasse, käisime ja kõik oli ok.

0
0

5 korral muidugi

0
0

Mina olen jube lennufoobik. Sest üldiselt ma tean, et lennukid kukuvad kogu aeg alla ja et lendamine on üliohtlik tegevus (ja mind ei kõiguta jutud, et lendamine on kõige ohutum viis reisida).
Aga oma esimese lennureisi tegin, kusjuures täiesti kaine peaga, sest selle piletid oli väga hea hinnaga, sisuliselt tasuta :) ja teise lennu tegin, kusjuures jällegi täiesti kaine peaga, sest see oli ka hea hinnaga.. ja sealt edasi olen lennanud odavate ja vähemodavate lennureisidega kümneid kordi - ikka kaine peaga ja täiesti vabatahtlikult.
Üle Atlandi ma küll alla Finnairi A350 ei lepi, aga üle Euroopa mandri lennates (häda korral on lennuväljad olemas) tunduvad isegi minusugusele lennufoobikule täiesti tühised otsad olevat..

Kui hind on hea, siis astu pardale.

0
6

Sa muidugi said aru, et lend on vahemaandumisega Istanbulis? Kas lastega on see ok?

0
1

To Emand Ok jah , pole enam tited ; )

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased