Perereisidega reisimine

Kas kellegil on kogemusi selle firmaga reisimisel ja kuidas rahule jäite?

1
2

käisime nendega eelmine aasta Jordaanias, jäime väga rahule.

3
1

Päris naljakas oli just natuke aega tagasi lugeda Martin Veermäe nimel tehtud kommentaari, et käisime nendega eelmine aasta Jordaanias, jäime väga rahule. Ja nüüd on siis kasutajanimi sujuvalt muutunud - ylves. Jaaa-jaa. Väga usaldusväärne värk.

Tõsi ta on, et hommikul tehtud kasutaja esimene kommentaar kiitma just ei sobi. Sellest arusaamiseks kulus tervelt 13 pikka tundi.

7
5

Käisime väga ammu - 2014. aastal nendega Islandi ringreisil. Jäime väga rahule. Giid oli pädev, reisieelne info piisav, päevad enamasti mõistliku pikkusega. Matkadel-loodusradel, kus oli rohkem turnimist ja jalgsi käimist oli tihti giidil 2 soovitust, et pikem (raskem) ja lühem (kergem) tee, igaüks sai valida oma võimete kohaselt. Ööbimised olid ka normaalsetes kohtades. Olen hiljemgi vaadanud nende reise, et kui nad sobival ajal kuhugi põnevamasse kohta läheks, kuhu omal käel minema ei hakka, siis kaaluks veel.

2
0

Lisan lihtsa selgituse Meelisele. Olen tripi kasutaja olnud aastaid ja logisin uuesti sisse kuid seekord Google kontoga, tripis tekkis automaatselt uus kasutaja minu nimega mida ma kohe ei märganud ja postitasin kommentaari. Hiljem palusin tripi administraatoril (öösel nad ei tööta) uus konto liita minu vana kontoga ja kommentaar tõsta minu nimele - nii lihtne see on. Ei tasu kohe tonti otsima hakata ja süüdistada kedagi. Vabandan väga Perereiside ees kui selle heatahtliku soovitusega neile halba tegin.

9
0

Meil on siin lihtsalt aeg-ajalt mõni tarkpea oma enda firmat või teenust reklaaminud. Selleks tehaksegi uus kasutaja ja kohe järgneb tihti ainsaks jääv kiidulaul. Ei mingit tonti, lihtsalt jäi silma ja neid tarkpäid olemegi irooniaga premeerinud. Ehk siis nagu aru saad, sattusid digimaailma hammasrataste vahele.

ylves on tõesti vanem kasutaja ja kommentaarid täitsa OK.

Teeme nii, et lähipäevadel kustutan su selgituse ja enda kommentaari. Jääb teema puhtaks.

6
1

Ma ei ole muidugi mingi Sherlock, aga nii Simone kui ka ylvese kontod on loodud mõlemad täpselt 15 aastat tagasi, kommentaare on vähe, aga ometi satuvad nad samal ajal sama teemat kommenteerima..

3
3

Ma olen siin vist 15-16 aastat kasutaja-lugeja ja pakettreisidel käin vähe, aga olen käinud Perereisidega Türgis ja korra nad korraldasid ka Egiptuse (sinna jäi tookord minemata, kuna keegi korraldas terroriakti meie sihtkoha ligidal) aga võin öelda, et mul sujus Perereisidega kõik kenasti, info, laste erimajutus (üks laps oli tookord ratastoolis) ja kui Egiptus jäi ära, sain raha kohe tagasi, ei mingeid küsimusi kliendilt, kõik sujus tõesti hästi. Minu arust on plussiks, et tegemist on Tartu firmaga ja kui Tallinna reisibüroodes käib mõni asi nagu konveieril (olen äriklient kahes reisibüroos) siis ma julgustan Tartu firmasid rohkem kasutama, mulle meeldib kui saab rahulikult kõike küsida ja arutada. Tallinna firmade kohta ei ole mul samuti midagi paha öelda, aga eks see ole nagu populaarsete suurte restoranidega turismipiirkonnas, et kõik on hästi lihvitud ja jookseb tõrgeteta nagu liini peal, aga kodust sooja tunnet ei teki.

4
0

Miks see teadmine peaks oluline olema - selgita välja, mida ostad. Kui ei vasta, tuleb TTJA appi. Kogemusepõhisus - iga reis on omamoodi ja ühe positiivne ei taga kellelegi meeldivat kogemust. Vali suvaline pakkuja, ära jää pimesi ühe "tundmatu Tartu fima" kampaania küüsi.

1
2

Ma lisan eelmisele kommentaarile, et kui märkused Tartu suunal mängu tulid, siis olulisem on teha firmale taustauuringut, kui firma maksudeklaratsioonid on korras, tagatis makstud ja maksud kenasti riigile makstud, siis võib öelda, et tegemist on hea firmaga ja Perereiside taustauuringus on kõik korras. Ei hakka siin üles lugema neid tuntud ja tundmatuid Eesti reisibüroosid kus maksukäitumine on üsna kehvake, aga enne kui mõnele firmale raha anda, siis tuleks ikka vaadata kellele, sest neid märksa tuntumaid büroosid on meil ennegi klientide kurtmise saatel põhja läinud. Mina eelistaks igal juhul sellist firmat nagu Perereisid, kel on ajalugu juba aastast 1996, maksud makstud ja maksuametile korrektselt deklaratsioonid esitatud. Lisan netiäris töötava inimesena, et kodulehe ülesehitus ja selgus on samuti suur pluss, olen näinud reisifirmade lehti kel on terve kodukas kunsti ja vigureid täis, aga kui tahaks midagi lihtsalt ja konkreetselt üles leida, siis tuleb kulutada lõpmatuseni klikkimisele aega, et selgust saada. Seetõttu neile lisapunktid.

4
1

3 töötajat, 100 000 käivet... no ma ei tea.

1
5

Jaanusm, sul on probleem, et siin valeandmeid esitad või on sul konkureeriv reisibüroo? Mul ei ole ühtegi reisibürood ja ei tunne nimetatud büroost kedagi, aga häbiväärne on pisendada stabiilsete Eesti ettevõtete tegevust.

Perereisid käive 2020 1,1 miljonit, 2021 400 000 (tuntud GoTravelil oli Perereisidega 2020 täpselt sama käive), eelmisel aastal jälle tõus, kolmandas kvartalis lausa mitmekordselt. Koroonaaja pidasid vastu, müts maha selle ees.

Kas teate kui palju enamus suurtest Eesti reisifirmadest koroona ajal käivet kaotas? Neljakordselt.

5
2

Lisan viite:

https://www.teatmik.ee/et/personlegal/10164122-osa%C3%BChing-Perereisid

Posrtaali andmetel on ettevõttel 3 töötamise registris registreeritud töötajat.

Käive 2022: 136 170€
Käive 2021: 39 220€

Mina ei julge sellise ettevõttega end siduda.

0
8

Jaanusm,

Sinu arvude lugemine on üsna nõrk, sa esitled siin 2019 kvartali käivet või kvartali makse? Perereiside majandusaasta aruanne käibega 1,1 miljonit on netis vabalt saadaval.

Ettevõtte usaldusväärsuse määrab Eestis stabiilsus ja taustakontrollis välja tulev maksukäitumine. Võiks siin veel bilansi, krediidireitingu, käibevara, põhivara ja muud teemaks võtta, aga see ei ole raamatupidamise portaal. Tasub usaldada ettevõtet kes on tegutsenud 27 aastat läbi kahe majanduslanguse ja koroonapandeemia, kus on maksud korrektselt makstud ja maksudeklaratsioonid esitatud ning muud olulised finantsnäitajad korras. Kas tõesti keegi arvab aastal 2023, et maksud mille eest lapsi harime, teedel kus sõidame, haiglad kus end ravime, nende ülalpidamiseks ei ole väikeettevõtete makse vaja?

Väikeettevõtteid on Eestis 90%, kui kõik suhtuksid nagu eelmine postitaja, siis ei oleks meil Eesti Vabariigis muud kui suurkorporatsioonid ja monopolid, maksude laekumistest ja usaldusväärsest majandusest rääkimata. Kui paljudes riikides räägitakse lojaalsusest oma riigi ettevõtete vastu, siis peaks inimene, kes korralikku Eesti ettevõtet maha teeb, peeglisse vaatama ja küsima miks ta seda teeb?

11
1

Jaanusm võiks ehk teada, et eksport on km vaba, seega ei kajastu su toodud numbrites

5
0

Kaks aastat tagasi reis Islandile oli super. Eeskätt tänu reisijuht Ivile.

4
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased