Piletid Taist välja

Kust saab internetist osta pileteid Taist Laosesse või Kambodžasse? Meie pole seni ühtegi netis olevat rahvusvahelist veoteenust leidnud (peale lennuki, mis on suht kallis). Kas kuskil on sait, kust saab rongipileteid Vientianesse Bangkokist, meil on neid nimelt visa saamiseks piiri pealt vaja.. Palun kiiret abi, lend on juba 9. jaanuaril!

Plaanis osta ühe otsa pilet Taisse. Aga nagu teada siis Taisse saab viisat teha ainult siis kui sul on ka Taist lahkumise piletid olemas.
Küsimus siis selline, et mis on kõige soodsam variant Taist väljumiseks? Kas lennukiga? Ja millisesse lähiriiki Taist oleks kõige soodsam? Äkki hoopis rongipiletid või bussipiletid?
Kas Taist väljuvad rongi- või bussipiletid teise riiki on piisavad, et teha siin Eestis Rootsi kaudu kolme kuune Tai viisa? Või kõlbab neile ainult lennukipilet?

Kui teed saatkonna kaudu viisa siis pole väljuvaid lennupileteid vaja, ainult sisenev pilet peab olemas olema. Kui teed piiril viisa siis peavad olema väljuv lennupilet 15 päeva jooksul. Rongi või bussipiletid ei kõlba.

Plaanin teha jah viisa Tai saatkonnas, mis asub Rootsis.
Kas tõesti pole vaja väljalennu pileteid? Teistelt olen pikemat aega vastupidist juttu kuulnud....
See muidugi tore kui pole vaja :D

Mnjah, varem seda polnud vaja aga praegu tõesti pole päris kindel, nõuded muutuvad. Erinevad saatkonnad käituvad erinevalt. Üks variant on osta mingi suvaline odav lennupilet Taist välja, suvalisest linnast väljumisega.

Aga kas keegi oskab soovitada mis lennufirma seal Tais kõige odavamalt lendab lähiriikidesse? Nokair?

AirAsialt saab väga odavaid pileteid osta.

Ma olen Aasia piletitega teinud nii, et http://www.edreams.com/ lehelt valin sobivad välja (see on üks väheseid mootoreid, kes Air Asia, Tigeri, JetAiri jt soodsad Aasia lennufirmad üles leiab ning kõik võrdlevalt ritta paneb) ning seejärel ostan lennufirma enda lehelt piletid ära. Edreamsist ostes on lennupiletid mõniteist kuni mõnikümmend eurot kallimad kui otse lennufirma kodukalt.

Just tegelesin ise otsimisega ja hetkel Kambodzasse ja Vienamisse pakkus AirAsia arusaamatult kalli hinnaga ja leidsin Vietjeti www.vietjetair.com.
Vietnamisse pilet tuli ca 50 EUR. Üldiselt ikka AirAsia olnud soodsam.

Korra vaatasin juulis oktoobri lõppu BKK- Siam Reap oli 33 euri , 2 päeva hiljem 59 euri seega mida varem seda parem, muidu on kukesupp :), ps see oli air asia.
Air Asiaga lennatud aasias ennegi, kui palju ette tead ja kindel oled saab ikka mõttetu raha eest lennata , HongKongist on lennatud ka 12 euriga jne.Aga piletid ikka ostetud 6-8 kuud enne, hind nii mõttetu olnud et isegi kui maha jääd pole hullu :):) või kui plaanid muutuvad