Piletit Barcelonasse

Tere, soovin lennata Barcelonasse (minek 1. ja tulek 4. mai), aga ei leia kusagilt odavamat piletit kui ca 5500 eeki :(

Kas keegi teab, kust veel mõtekas otsida???

Tänan!

Oled järjekordne reisija, kes soovib, et kõik ette ära tehtaks. Kui Sa ei suuda isegi omale lennupiletit leida, võttes arvesse eelnevaid foorumi postitusi, siis soovitan tulevikus reisida VAID turismifirmadega, kes kõik ära korraldavad. Ma ei kujuta ette Sind omal käel reisimas. Ei julge eriti soovitadagi otsida lende ümberistumisega ... nii saaks Ryanairiga lennata Riiast Liverpooli kaudu Barcelonasse, kui kuupäevad paindlikumad oleksid. Samuti eeldab see enne Riiga saamist. Minu meelest on ka Easyjetiga Berliini kaudu lendamine odavam Sinu pakutud summast, millele lisandub muidugi ööbimise raha.

Samas soovitan kõigil jätta alati lennupiletite muretsemine viimasele hetkele, sest siis on alati võimalik siin hõikuda, et kas keegi aitab odavalt kohale.

Ära võta seda eelnevat rünnakuna oma isiku vastu, pigem soovin juhtida kõigi tähelepanu sellele, et internetis on kõigil samasuguseda võimalused ja minu meelest ei ole see foorum siin mõeldud piletikassaks. Selles aitavad sind siiski reisi ja lennufirmad. Küll võib ost-müük rubriigis küsida, kas kellegil on müüa ... mitte kas keegi aitab Sinu eest otsida.

Kirjutasin ehk liiga pikalt, lihtsam oleks olnud teemat ignoreerida või vastata sinu küsimusele - Kas keegi teab, kust veel mõtekas otsida??? - lühidalt ja ausalt - INTERNETIST

Paraku on küsimus esitatud tõsise mure pärast, palutakse soovitada ju kohti kust vaadata, mitte otsida teemaalgataja eest..

huvi pärast vaatasin enim levinud variante, sain sellist pilti: easy jet berlini kaudu tuleb ca. 450eur eesti õhk ei lenda airbaltic - 5 ringis jääb siis ainult ryanair londoni kaudu alates 3

et siis jah edu otsimises...

Mul ka ülimalt kahju, et tripis jube palju tänitajaid ja tähenärijaid on! Isegi kogenud siin küllaga negatiivset tagasisidet. Minu arust on foorumi mõtte jagada ja suhelda reisimise teemal, mitte laita maha teisi ja norida kirjavigade pärast. Eksvist kui Sulle see postitatud teema ei meeldi, siis jäta vahele ja saa üle faktist, et kõik ei pruugi olla nii kogenud nagu Sina!!!!!

Brc-le minu poolseks soovituseks ikkagi Ryanair Riiast. Otsin isegi hetkel suveks pileteid Hispaaniasse. See aasta nagu väga häid pakkumisi pole, mis annab tunnistust, et Ryanairi müük on üsna hästi läinud. Seega kui midagi head leiad - võta ära! Soovitustest nii palju, et läbi Londoni ja Frankfurt´i on enim lende ja suurem tõenäosus ühe päevaga sihtkohta jõuda. Öösel lennujaamas passimine on üsna tüütu ja tihti läheb kohapealse söögikuluga suuremaks, kui pisut kallim pilet sama päeva lennuga! Edu piletite otsimisel!

Iga foorum on isemoodi. Trip.ee ei ole siiski mõeldud päris laiskadele, sest tänapäeval ilma elementaarse interneti otsimisoskuseta lihtsalt enam ei saa. Seda sõltumata valdkonnast. Sihuke ninnu-nännu jutt hunniku hüüumärkidega pole siiski päris adekvaatne. eksvist on üllatavalt hästi ja üllatavalt viisaksalt sõnastanud trip.ee põhimõtte - kui soovid, et sind aidataks, siis aita ennast kõigepealt ise.

vaadake minu reisimise ajalugu ja saate aru, et mina olen üldse noor tegija selles valdkonnas.. kahjuks ei saanud aru milles mind süüdistad..

kasutaja eskvist pakkus variandid - easyjet berliini ja ryanair liverpoli kaudu.. mina chekkasin mõlemad variandid antud kuupäevadel ja sain aru miks teemaalgataja nii mures: piletid on tõesti kallid, seejärel vaatasin teised lendamise võimalused ja kokkuvõtvalt tegin ettepaneku teemaalgatajale otsida ryanairi lende barselonasse ainult londoni kaudu, sest antud liinil on kõige tõenäolisem saada soodsamat hinda...

Teema algatajale: lennundus on ideaalne näide majanduse algtõdete tutvustamiseks. On loogiline, et üks ja sama kaup võib erinevates turusituatsioonides maksta erinevat hinda - kui kõrbes janusse surija on nõus pudeli eest pool kuningriiki mängu panema, siis kodus Eestis on joodav kraanivesi väärt ehk vaid mõned sendid.

Sama lugu on lennupiletite hindadega. Kuna 1.-4. mai on sel aastal pikk nädalavahetus, mis väga paljud kasutavad lühireisideks, sugulaste-tuttavate külastamiseks jne, siis on see lähima paari kuu perspektiivis ilmselt kõige tihedama lennureisijate arvuga päevad. Tõeliselt odava lennu leidmine nendel päevadel, eriti kui alles kuu aega varem hakata otsima, võrdub soodsa ja mugava aastavahetuse peopaiga otsinguga novembri lõpus.

Kui Sul õnnestus leida selline ühendus 5500.- krooni eest, siis on see antud turusituatsiooni arvestades ka üsna põhjendatud hind, millest soodsamat Sa vaevalt leiad.

Märksõnad osturalli ja Czech Airlines. Äkki näkkab.