piletite ost mitmekordsel ümberistumisel

Palun infot, kes on reisinud mitmekordse ümberistumisega.
Kasutasin Azairi otsingut , sest otse lendu minu sihtkohta ei lähe ja eelarve pole suur ning aeg õigel päeval kohal olla on oluline. Seega rõõmustasin nähes soodsat varianti ja ümber tuleb istuda minnes 3x ja tagsitulles 2x
Reisul kasutan 2-e lennufirmat 1x airbaltikut ja 4x Ryanairi
Nüüd lõpuks küsimus. Azairi otsingut kasutades kuidas pileti ost toimub , ses mõttes, et kui vahepeal peaks ühele lennule enam mitte jaguma pileteid siis ju ülejäänusid ma ka enam ei vajaks siis. Kas igale lennuotsale saabub eraldi kinnitus? Näen paaril otsal olevat 2-3 kohta. või mis muu nr see on istmekujulise märgi taga.
Andke nõu sel teemal. Otsingust tuli mulle 0 vastust.

Ongi suur risk, eriti kui pileteid vaja rohkem kui paarile inimesele Otsid Azairis sobivad lennud välja ja siis Ryani lehel saad neid osta kas ükshaaval või siis edasi-tagasi kui võimalik. Läbi tuleb mõelda, mis otsad on olulisemad või kus on suurem risk, et odavad piletid saavad otsa, järelejäänud kohti antud hinnaga näitabki see nr . seal taga. Kui näiteks 3 inimest ja järgi 2 piletid, siis lähevad kõik kallima hinnaga, sel juhul olen ostnud 2 koos ja 1 eraldi, st kõik kokku on paras peavalu.

Ryanair näitab sulle selle konkreetse hinnaga piletite arvu, kui need müüdud siis tõuseb pileti hind lihtsalt mingi 6 € või nii. Tegu odavlendudega, ostadki igale lennule eraldi pileti.

ja kui toolikujutise taga nr pole siis on pileteid saada selle hinnaga enam kui 2-3 ? Lende siduda ei ole siis võimalik sama (odav) lennufirma puhul ?

Seal on igasugused teised algoritmid ka mängus. Kui mingit liini pidevalt otsitakse teatud ajaks, võib hind kerkida teatud ajaks. Samast brauserist pidevalt sama liini vaadates võib hind kerkida (selle brauseri/arvuti jaoks).
Lendude sidumist Ryanairiga ei eksisteeri. kõik lennud on eraldi ja iseseisvad üksiklennud. Kinnitus on igale lennule eraldi. Ryanair ei vastuta ega taga, et sa kuskile ümber saad istuda.

Odavlendudega ei pruugi tulla kuigi palju odavam. AirBalticuga mitu korda juhtunud, et jõudes just sinnamaani, kus krediitkaardi andmeid sisestada, (ja alles siis!) tuleb kiri ette, et vabandage, selle hinnaga pileteid enam ei ole. RA-l krediitkaardi kasutamise eest lisa iga piletiga ca 6 eurot jne. Kui on lühikesed ümberistumised ja ei jõua, siis ostad uue (kalli) pileti, kindlustus ei korva. Kui pikk ümberistumine, siis kulutad söögile, raiskad aega, magad lennujaama põrandal. Nii püüdsin möödunud aastal minna AB-ga soodsalt Prantsusmaale ja lõpuks vahetasin firmat. Tänavu ostsin Portugali ja kui arvasin kokku kõik RY ümberistumise piletid ja kaasnevad kulud, leidsin, et kasulikum Lufthansa (kuigi tuli 50 eurot kallim) - lennud ühel piletil, mõnusad ümberistumisajad, nemad vastutavad edasilendamise eest, kui midagi juhtub, lennukis antakse süüa, selle peale lisaraha ei lähe, poole päevaga kohal. Selle ööpäeva, mis lennukites ja lennujaamades veedad, võid kodus odavamalt elada.

Lisan veel, et kui vaatasin kolmel järjestikusel päeval AB hinda, siis iga kord oli 20-30 eurot kallim. Nii et vana info, küpsised, pead kindlasti kustutama. Lufthansaga seda ei täheldanud või pole juhtunud.

Ryani piletid on soovitav osta otse nende kodulehelt.Tasud mis lisanduvad on väiksemad.Ja soovitan ka kasutada võimalusel piletite sirvimisel erinevaid brausereid , arvuteid.

Kommin ennast nüüd ise, et oleks infot kui keegi satub lugema.
Kuidas kulges 5 lennuga pileti ost Tallinnast Lanzarotele.
Ryanairi piletid ostsin siis ükshaaval 4 otsa. Alusatsin mineku piletitega ja lõpp kohast stardi suunas. Põhjus selles , et net näitas FRA- LANZAROTE liinil vaid 4 kohta. Need tehtud, ostsin RIIA - FRANKFFURT, seejärel tegin tagasilennud loogilises järjestuses LANZ-DUS ja DUS-TLL need kõik olid ryanairi omad ja vaja oli veel TLL-RIIA airbalticult ja hakkas üks kamm ja jura pihta täpselt nagu Maree oma postituses kirjutas. Lõpp tulemus oli et sõidan hoopis bussiga 2 x 10 eur pilet sest 39 eurise pileti asemel küsis airbaltic 2 x 180 Mingu õige kanni eks ja kui praegu vaadata siis on neil nagu JÄLLE need odavamad saadaval aga telefoni vestluses nad seda mulle võimaldada ei suutnud. Ise saatsid veel arvegi väiksema summaga.
Nii et Airbalticus pettusin igati. Kõik need lennud (4tk)läksid 2-le maksma
alla 198 euro, loodan et nüüd miskit viperust teel ei ole ja lennuilma ka on .
See hind oli just põhjus miks olin nõus niimoodi seiklema.

Ryanair ei võta enam ammu krediitkaardi eest 6 eurot. Lisandub suurusjärk euro või kohati isegi vähem.