Pilte ja juttu Islandist

olen elanud mõnda lühikest aega Islandil ning pidanud suht aktiivset blogindust, et ehk kedagi huvitab kes oma reisisamme siiapoole planeerib: kairilinda.blogspot.com

Pildid annavad aimu Islandi olemusest.

Kairi-Linda, Su Iceland wilderness trip - jutt ja pildid super! Mõned kohad tulid täitsa tuttavad ette, kuigi värvid ja nurgad uued.

Me käisime Islandil augustis. Ainult positiivsed muljed (no hinnad välja arvata). Eriti vaimustusime Snaefellsnesi poolsaare ilust Islandi muljed ja pildid

Olen täiesti nõus et Snaefellsness on üks imelisemaid paiku Islandil, eriti just talvel. Kuid mitte miski ei saa ikkagi selle kuumaastiku ja võrratu geoloogia vastu keskmaal :) Kersti - kas endal ka pilte kusagil netis üleval... vaataks hea meelega :)

... leiad siit www.ourworldtravels.com/iceland/gallery

Tere Kairilinda olen jaanuaris tulemas islandile tööle 3 kuuks, ehk vahetame maili aadresse?

Anna aga aadress- kirjutan vastu meeleldi. Kui saan siis aitan igati :)

Mmh tahaks ka Islandile äkki saad kuidagi abiks olla.

uurisin teie pilte - õudselt vinge! super pildid ja nii kaasahaaravad reisid. olen õnnelik ei reisipisik on inimkonnas suuresti nakkav ning ravimatu !!

See aadress Kairi Linda sulle mõeldud...et siis soll25@hot.ee

aga mis siin aidata .. osta aga piletid ja lenda kohale :D kui konkreetsemalt soovid infot siis küsi aga ... !! ise lendan ülehomme slovakiasse mingiks ajaks aga netis olen ikka kätte saadav.

Ole kena, saada oma meiliaadress. Mul on mõningaid tripiteemast kaugemale jäävaid küsimusi. icelander333@hot.ee

Suuresti tänu KairiLinda kirjutistele ja suuresti mudaste pühade süül sai enda augustikuiseid klõpse samuti natuke sorditud. Ehk on mõnele reisiplaanimisel abiks:

http://foto.iruut.eu/island2007/

Nende pildide vaatamine ja blogide lugemisega hakkas mulle Island kohe niivõrd meeldima, et olen otsustanud sinna suve kuudeks minna. Tänan Teie abi eest inspiratsiooni andmise näol! :D

Terevitusi ka siit poolt.

Pean tõdema, et teil väga head pildid. Ise olen siin Islandil olnud pea poolteist aastat praeguseks. Töötan siin.

Minu pildid Islandist on: http://nagi.ee/photos/Tarx/sets/ kui kedagi huvitab.

lahe saareke on see siin. Tasub kindlasti ära käia, kui võimalust on.

Kas keegi teist Reykjavikis ka elab? Ja kas teab miskit siinse tööturu kohta jne, olen elanud nüüdseks pea kuu aega juba siin, uurinud tööd siit ja sealt aga ei ole õnnestunud saada kuskile veel. Veel on küsimus, et kui ma tahan teha kohaliku id-tunnust ja pangaarvet kas selleks peab eelnevalt töökoht olemas olema või on nagu soomes, et ennem saa id-tunnus ja siis saad tööle?

Kennitala on seotud pangaarvega - ilma isikukoodita pangaarvet lihtsalt ei avata. Tööleping ei pea selleks hetkeks veel taskus olema. Vähemalt mind aitasid tööandja ning kohalik politseijaoskond kõvasti, ehkki olin enne siiatulekut korraliku kodutöö ära teinud.

Ja ära unusta ka elamisluba taotleda, kui - sain su jutust nii aru - tahad kauem kui 90 päeva koha peal viibida. Olgu siis sul tööd või mitte.