Priority Boarding Ryanairi kodulehel

kas keegi oskab täpsemalt seletada mida see kliendile annab?
Ma ei leia täpsemat seletust.

See et saad enne teisi pardale, st on kaks järjekorda, esimestena lähevad priority ja seejärel üldjärjekord. Kui tahad et saaks käsipagasi normaalselt ära paigutada siis on vägagi soovitav maksta natuke rohkem ja võtta priority boarding.

Pole varem küll tähele pannud, et eraldi järjekorrad on. Kas selleks peab ise "hoolas olema" ja ette trügima?

On ikka eraldi järjekorrad. Peaks olema üsna lihtsalt eristatavad.
Lisaks pardale mineku alguses kutsutakse mikkeri kaudu esmalt just priority boardingu kundesid.

Nii ja naa. Tallinna lennujaam laseb näiteks üle. Saad sabast küll esimesena läbi, aga siis istud sellevõrra kauem trepikojas kinni. Ja "hoolsad" trügivad sust ikka ette.
Riias kogunevad reisijad värava ette troppi. Kui sa oma priorityga tahad sisenema hakata, pead rahvamassist läbi murdma. Ja sõltuvalt sellest, kas saad õue või mitte, seisad ka teistega koos ukse taga.
Kuna istekohad on niikuinii määratud, miks on oluline esimesena lennukile saada? Kui käsipagas ülal riiulil on oluline, siis ehk.

Oluline on varem lennukisse pääseda just selle tõttu et kui ca 70% inimestest on lennukis, siis on pagasile kohtade leidmine probleemne. Ma ei tea kui palju on jmets lennanud Ryanairga aga enda kogemustele toetudes mis on ca 25-30 lendu Ryanairiga on see probleem alati sama olnud ja viimastel lihtsalt ei ole kuhugi oma kohvrit panna. Kui lennuk pole 100% täis siis muidugi seda probleemi ei ole, aga seda ei tea kunagi ette.

Jmets üritas lugeda, aga kuskil 40 juures läks sassi.
Jmets on samas friik kah, lennates harilikult kerge kotiga, mis pole vist kunagi üle 4 kg kaalunud ja imestades alati, et miks on vaja vanaema serviis ja moskvitši käigukast käsipagasisse pakkida.
Ok, saan aru, et paljud lendavad hoopis praktilisematel eesmärkidel ja pagas on õigustatud. Aga baltikumis on minu kogemus halb, siin ei näe ma PB-l pointi.

Kui oled viimase 30% sees ja kõva kotiga, siis see paigutatakse tõenäoliselt lisatasuta alla. Kui sind sellega ikkagi pardale lasti, siis koha mitteleidmisel pöördu lennusaatja poole, kes sellele koha aitab leida.

Tallinnas on Ryanairi (sõidan peamiselt Weeze otsi) PB-ga sama kogemus pea alati olnud - lennuväljale avatava ukse juures on 2 järjekorda. Vasakpoolne uks avatakse nõksa varem PB jaoks ja siis veidi aja pärast parempoolne järgi.
Kui PB omad suunduvad lennukisse enamasti esimesest uksest, siis tagumine uks jääb enamasti katmata e kiiremad ja esimesed alumises ootesaalis olijad saavad sealt muretult peale.

Paris tihti lastakse prioriteedid vaid sekundeid enne. Ja, kui vaja nt jalutada kuskil veel mingi maa lennukile siis selle maa peale kaob su prioriteedid ära.