Protest !

Hei, ka tripikad ! Riigikogule on varasemalt yle antud ligi 40 000 inimese hääl praeguse kavandatava homokooselu seadustamise teemal (mis tähendaks ka perekonna mõiste radikaalset ymberdefineerimist). Sellest hoolimata on selles kogus palju neid, kellele see midagi ei loe ja kes meist lihtsalt jouga tahavad yle soita !! Nyyd peaksime me koik seisma kui yks mees... ! Anna oma hääl ! https://saptk.ee/protest/web/et


Protestisedelid/ pöördumised (enda väljaprinditult ja allkirjastatult) Riigikogu 4 erakonnale (Reform., Sots.dem., Keskerakond, IRL) tuleks saata kirjaga: SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks Roosikrantsi 7-3a Tallinn 10119 kust need toimetatakse yheskoos Riigikokku. Tegelikult on sellega kiire... https://saptk.ee/protest/web/files/eesti_4tk_printeri_versioon.pdf


29.juuli '14. Ajakirjandusliku karistusoperatsiooni musternäide. http://uudised.err.ee/v/arvamus/627a40a7-1c5e-453f-8641-0c17205b0dec

Juba 2. juunil (!) on ilmunud artikkel "Lastekaitsjad soovitavad samasooliste kooselu selgitustööga alustada juba lasteaiast". http://uudised.err.ee/v/eesti/e406d190-628a-4ab0-bfa7-d6900b6ab3f4 (nb. kommentaarid !)

Polegi muud lisada kui: "Lihtsalt vaadake meid. Kõik on tagurpidi, kõik on pea peale pööratud. Arstid hävitavad tervist, advokaadid hävitavad õigusemõistmist, psühhiaatrid hävitavad inimeste mõistust, teadlased hävitavad tõde, peavoolumeedia hävitab informatsiooni, religioon hävitab vaimsust ja valitsused hävitavad vabadust." (Michael Ellner)

Ära palun reosta rohkem oma nõmeda vihaagitatsiooniga meie foorumit.

Just, see homode vastane hüsteeria, on kohane ühele hoopis teisele riigile. Võtaks Eestis asja rahulikult ja laseks kõigil rahulikult olla, nii nagu nad on, eriti kui nad sind või sinu lähedasi kuidagi ei ahista.

ma ei ole küll meil homode vastast hüsteeriat märganud, küll aga räiget homopropagandat igal sammul. PS see ei olnud nüüd toetus teema algatajale, vaid puhas konstateering.

Norsu, homofoobia haiglaselt kõrget taset meil kinnitab juba seesama fakt, et mingi jorss tuleb siia, REISIfoorumisse hüsteeritsema ja mingeid sedeleid jaotama. Ma ei tea küll millistes kohtades ja ringkondades sina Norsu liigud, aga mina ise küll räige homopropagandaga igal sammul kokku ei puutu ;)

ainult sinusugune tropp võib ühe jorsi pealt kogu Eesti rahvast sildistada. Miskipärast kipuvad eestlasi õpetama ja sildistama just need, kes ise siit jalga lasknud. Selle asemel, et selline teema siit kustutada, on mõnel soov eestlasi sitaga üle valada. Edu! Ahjaa, pakun et suur osa inimesi arvab, et igaüks tehku mida tahab, aga seda ei pea iga päev propageerima ja endale eriõigusi nõudma.

Norsu, norsu, sildistamisega tegeled siin ja praegu nüüd küll ikka sina :P Aga ära nüüd juhi tähelepanu teemast kõrvale. Räägi parem välja millistes põnevates kohtades ja ringkondades sa siis ringi liigud, et seda räiget propagandat igal sammul näed? Selge on ju see, et inimene märkab ennekõike asju mis talle eriti huvitavad tunduvad. Tunnistan, et minu viga on see, et nimetatud teema mulle spetsiifilist huvi ei paku ja nagu aru saan on seetõttu mul nii mõnigi asi kahe silma vahele jäänud ;)

no aga loe Eesti lehti ja vaata teleprogramme, siis saad teada. Enamus inimesi ei ole mingid homofoobid, aga sinusugused, kes neid lambist sildistavad, just põhjustavad selliseid meeleolusi nagu siin teemaalgatajal. Eestlsele on alati omane olnud põhimõte, et ela ise ja lase teistel ka elada.

Norsukene, keda ma siin lambist sildistanud olen? Need igasugu "traditsioonilise perekonna eest võitlejad" aga tekitavad oma silmakirjalikkusega küll külmavärinaid. Võin numbritega natuke eksida, aga Eestis laguneb üle poolte abieludest, veerand lastest sünnib väljaspool abielu ja rohkem kui pooled elavad ühe vanemaga. Kolmandik naistest ja lastest on kogenud koduvägivalda, vähemalt veerandil on olnud abieluväline suhe. Need teemaalgatajalaadsed "traditsioonilise perekonna eest võitlejad" , kui see pereteema neile muidugi reaalselt ka korda läheb, võiksid selliste asjadega tegeleda. Mitte tekitada pseudoprobleeme ja ärritada Norsusid enne magamaminekut üles.

Sina sildistasid eestlasi homofoobideks. Kui neil mingi foobia ongi, siis tõesti selle propaganda peale, mis söögi alla ja söögi peale lastakse. Nagu ütlesin, siis selle teema koht ei ole reisifoorumis, sina aga hakkasid seda teemat siin ise pushima, selle asemel, et see ära kustutada. Terve ööpäev see ei huvitanud see teema kedagi. Teisalt, miks on see sinusugustelt tulev sõnum alati selline, et lubatud on ainult ühesugust arvamust avaldada. Mina arvan, et neil "tradistsioonilise perekonna eest võitlejatel" on ka õigus oma arvamust avaldada, aga mitte reisifoorumis loomulikult. See arvamus ei pruugi sulle või mulle meeldida, aga selline see sõnavabadus juba on, igaühel on õigus omale arvamusele. Ahjaa, rääkisid veel homofoobia kõrgest tasemest meil. Mida sa selle meil all siis ikka mõtlesid, kui oma elukohta, siis võtan sõnad tagasi, kui mõtlesid Eestit, siis jääb kõik kehtima.

Loe nüüd ikka oma postitusi ja vaata kes hakkas rääkima räigest homopropagandast igal sammul ;) Loomulikult tuleb alustada diskussiooni teema mis foorumlasi põletavalt huvitab. Ja miks sa kogu aeg mulle sellest kustutamiseat räägid? Ei saa aru. Kus sa loed välja, et ma kõiki eeatlasi homofoobideks sildistan? Ma ei ole sellist väidet küll välja öelnud. Võibolla aitad mul natuke mu mõtetest aru saada? Mis aga puudutab su juttu sõnavabadusest, ning arvamuse mitmekesisusest siis viska pilk oma postitusele kell 21.44 ja 21.53 ning ära demagoogitse räige propaganda teemal ;) Su väited kubisevad vasturääkivustest.

"homofoobia haiglaselt kõrget taset meil kinnitab juba seesama fakt, et mingi jorss tuleb siia, REISIfoorumisse hüsteeritsema ja mingeid sedeleid jaotama." sinu postitus. Oot, see, et meil käib räige homopropaganda, on demagoogia? Kuidas seda siis veel nimetada? Nimetame siis massiliseks, sobib? Mind isiklikult häiriski, kui tuleb mingi tropp ja hakkab ühe postituse pealt rääkima mingist "haiglaselt kõrgest homofoobia tasemest". See on umbes sama nagu idapool eestlasi fasistideks tembeldatakse.

Sõna ja arvamusvabadus sinu moodi paistab olema selline, et vaated mis sulle ei sobi on räige propaganda. Eriti hull on veel see, et vaateid mis sinu omadega ei kattu levitab ka ajakirjandus? Kas ma kirjutasin, et kõik eestlased on homofoobid? Ei, ma ei ole seda väiitnud ja ei väida ka. Ära palun pane mulle oma sõnu suhu. Samas väidan ma, et Eestis on piisavalt palju homofoobe, et nende seisukohad avalikkuses välja paisaksid. Seda tõestab see vestlus siin. Loomulikult on ka homofoobidel õigus oma arvamusele. Sinu väide, et Eestis käib räige homopropaganda on aga küll demagoogia. Kui sa väidad, et see siiski nii ja räige propaganda käib paluksin tõestust sellele. Muidu on su väide väärtusetu. Kui ma ütlen "MEIL" siis loomulikult pean ma silmas Eestit - oma kodumaad. Ma ei saa aru mis kompleks sul sellega on?

No miskipärast on nii, et teisi sildistavad ja õpetavad just need, kes ise siin ei ela. Ilmselt sa Eesti telekanaleid ei vaata, kui vaataksid, siis näeksid seda propagandat. Paraku just selline massiivne homopropaganda tekitabki selliseid teemasi nagu siia postitati. Mis tõestust sa vajad, loe lehti ja vaata telerit, ongi tõestus käes:)

Demagoogia on hoopis selline väide "Sõna ja arvamusvabadus sinu moodi paistab olema selline, et vaated mis sulle ei sobi on räige propaganda. Eriti hull on veel see, et vaateid mis sinu omadega ei kattu levitab ka ajakirjandus?" Sina minu arvamust ja vaateid ju ei tea? Või oled selgeltnägija? Just selliste sildistamiste eest ma sind tropiks nimetasin ja paistab, et õigusega. Muuseas, just selles lauses ise tunnistad, et ajakirjaduses käib homopropaganda levitamine.

Mis sulle mu elukoht pidevalt korda läheb? Tead väga hästi küllap isegi, et tänapäeval ei oma füüsiline asukoht mitte mingit tähtsust. Kus sa näed alusetut sildistamist või õpetamist? Mis sildistamisse puutub, siis sina sildistasid mind kahjuks "tropiks" (21.44) ;) Loen Eesti ajalehti, kuulan raadiot ja vaatan telekat (praegu valimisstuudiot). Ei ole kuskil kohanud räiget homopropagandat. Kui, siis sõna ja arvamusevabadust ning erinevate seisukohtade tutvustamist. See peaks ju ka sulle südamelähedane olema järeldades sinu 22.26 postitusest.

Kordan veelkord, kui tahad väidelda siis ära pane teisele osapoolele oma sõnu suhu.

Loe mu eelmine postitus uuesti läbi, siis saad ka aru, miks sind tropiks pean. "homofoobia haiglaselt kõrget taset meil kinnitab juba seesama fakt, et mingi jorss tuleb siia, REISIfoorumisse hüsteeritsema ja mingeid sedeleid jaotama" Vaidlus sai alguse sellest postitusest. Kõik.

Peab ütlema, et ma ei tunne just eriti suurt masendust selle pärast, et sa mind tropiks pead ja luban, et enesetappu seetõttu tegema ei hakka. Kuigi ma ei saanud selle postituse sisust mitte midagi aru. Aga panen selle enda pikaajalisest kodumaalt eemaviibimisest põhjustatud ajukängumise süüks :D

NB! Ära palun muuda ja paranda kogu aeg oma postitusi. See ei käi hea tava juurde.

Ma olen harjunud, et foorumis on mingi aeg võimalus oma teksti parandada või siis seni kuni on sellele vastatud, siin paraku pöördu foorumi haldajate poole, et siit terved teemad ei kaoks. PS lisasin siia selle lõigu praegu, selle asemel, et uut postitust teha. Minumeelest ei peaks foorumis saama postitusi muuta peale seda kui neile on vastatud või siis saab neid parandada a la 3 minuti jooksul, et kirjavead kõrvaldada ja mõtet täpsustada. Hetkel on aga nii, et siin on mõnest tervest teemast kõik oma postitused ära kustutatud kui miski ei meeldi vastustes. Ehee, muuseas, kui ma sind tropiks nimetasin, siis tahtsin seda kohe mingi viisakama nimetusega asendada, aga siin mootor ei lase esimest lauset muuta ja jätab selle eraldi alles lisaks. Seega parandasin tagasi tookord kohe ja õigesti tegin:P