Puhkuse ja ostureisi Aasias piiratud ajaga

Soov oleks ühendada 1. puhkus rannas palmi all, rolleriga looduse avastamine, süüa kohalikku toitu ja 2. osta kaasa rätsepa tehtud odavaid kuid kvaliteetseid riideid (pintsak/mantel), huvitavaid muusikariistu, kvaliteetselt järgi tehtud Nikei ketse, odavat tehnikat, käsitöö sandaale. (Olen valmis ennast kohalikuks maskeerima, et tingides ausat hinda saada.)Ajaliselt oleks reisi pikkus vaid 10 päeva - ehk siis ringi käia poleks palju aega. Ideaalis kõik ühes kohas või siis  4 päeva ühes kohas ja 4 teises. Kas keegi oskab soovitada riiki/riike ja linnasid koos marsuutidega kuhu olaks odav ja kiire kohale saada ja vastaks nendele tingimustele (nt Vietnamis, Tai-Bangkok+saar, Hiina???). Olen tänulik kõikidele soovitustele.

Olen kunagi ''kvaliteetselt järgi tehtud Nikei ketse'' Vietnamist soetanud. Esimese vihmaga kukkusid Nike märgid maha.

2
0

Tais on neid rätseppe kuurortides iga nurga peal. Minu kogemuses need enamasti aga pakid või hindud, mis nende rätsepatraditsioone arvestades pole ime. Seega kas Tai või nt Goa. Googeldada soovitatud kohaga, nt Goas https://www.tripadvisor.co.uk/Attraction_Review-d1654176?m=19905

0
0

sebin, järelikult polnud need kvaliteetselt järgi tehtud Nike'i ketsid ;) 

0
0

Kvaliteetne Nikei peab vastu 3 vihma, Adibass tervelt 4. Pakide moemajast ostetud korralikust inglise kangast püksid muutuvad kukekaks nii peale teist pesu.

0
0

Tais õmmelda lastud ülikonnad ja pluusid on kestnuid aastaid. Kui ka ülikond peaks vastu ainult aasta, võib igal aastal ülikonna tellida ja nii 5 aastat jutti. Nende aastate jooksul kulutatud raha eest saad ehk eestis poest valmisülikonna, mis ei pruugi hästi istuda. Ja siis käid hulk aastaid, aina sama ülikond õlgadel rippumas. PS. Ülikonnad käivad keemilises, ise pesemine pole eriti mõtekas.

1
0

Bangkokis sõida BTSiga Asokisse, kõnni mööda Soi 14 alla, pööra ümber nurga, vaata üle õla ja küsi mõne kohaliku käest, kus sa Phailini võiksid leida. Tema käest saab kvaliteetsest Dolce&Banana stuffi, kestab täpselt nii kaua, kuni tagasi minnes uuesti ümber nurga pöörad.

5
0

Mine Taisse. Bangkoki ja koh chang. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased