Puhkusele Dublini.

Lendame perega Iirimaale Dublini puhkusele.Ei ole seal enne olnud. Ehk on kellelgi häid soovitusi, mida teha selles linnas 5 päeva. Kaasas 0,5 aastane laps. Tänud ette.

Mis seal ikka - jalutate mööda tänavaid, külastate pubisid, joote Guinnessi õlut (Arthur Guinnessil ja ta naisel oli 21 last, seetõttu nimetatakse Guinnessi õlut Viagraks), astute sisse erinevatesse muuseumitesse ja nii need 5 päeva lähevadki.

0
0

Polegi midagi teha, eriti mitte titega. Käite mõnes kõrtsis, vaatate iiri tantsu, kuulate muusikat - päev või kaks, aga mitte viis.Võtke auto, sõitke kuhugi. Ükskõik mis suunda. Läänekaldale, lõunasse, põhja. Iirimaa teeb ilusaks maastik, rohelus, eriti mäed ja meri koos. Edelanurga "sõrmed", läänekalda kaljud, vulkaaniliste kivimitega põhjarannik. Väikesed lossid-kindlused, kõrtsid, värvilised linnakesed. Belfast, Limerick, Cork... 

0
0

Koos titaga pole tõesti Dublinis 5 päeva midagi teha. Nagu tripp soovitab, Iirimaa võlu seisneb looduses ja lossides. Kui pelgate vasakpoolset liiklust ning autot rentida ei taha, siis Dublinist tehakse igasse suunda päeva-trippe, neid leiab internetist, kindlasti leiate midagi huvipakkuvat. Arvestage vaid, et saarel ei ole külm, kuid on enam-vähem kõikjal tuul ja tihti ka vihm.

1
0

Iirimaal on hästi töötav bussiliiklus. Igale poole sellega muidugi ei saa. Päevareisidel pole ma Iirimaal käinud, aga ilmselt on see hea võimalus.

0
0

No me eeldame ometi, et inimesel on ametlikult reisijuhid jne läbi loetud? Ja et ta lihtsalt tahab isiklikku arvamust selle kõrvale?

0
0

Cliffs of Moher tuur

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased