Pula - Ljubljana - Veneetsia

Plaan siis autoga käia läbi need linnad. Soovitage mida vaadata, mida mitte, mida teha nendes kohtades jne. Veneetsiasse ja Ljubljanasse on hotelli soovitused teretulnud.Ja väga huvitab Veneetsia parkimis võimalused ja üldse sealne ringi liiklemine. Võibolla kellelgil ka gondli sõitude hindade kohta infot. 

Ööbisime just mõned päevad tagasi Veneetsias Friendly Venice Suites öömajas ja jäime väga rahule. Nii asukoha kui toa endaga. Öö oli 98 euri.Parkisime auto Tronchetto parkimismajas (21 euri 24 tundi) ja sama parkimismaja eest sõitsime veebussiga (7,5 euri inimene) linna sisse. Väga mugav lahendus.Gondlite hindu ei küsinud aga siltidel olid kirjas hinnad 80 ja 100 euri. Kuna meil polnud huvi nendega sõita, siis ei vaadanud mida see hind täpsemalt sisaldab.

0
0

Aitäh info eest. Kas oskad ka soovitada, mida kindlasti Veneetsias näha/teha?

0
1

Veneetsias tasub kindlasti palju jalutada, jalutamise käigus käia ära kuulsatel sildadel, peaväljakul, miks mitte sõita ka naabersaarele, kuhu viib soodne praam ja kust avaneb kena vaade Veneetsiale

0
0

Gondel 80€ tähendab 30 minutit sõitu, just tulime Veneetsiast. Meie ööbisime Moglianos ja sealt sõitsime rongiga Veneetsiasse, edasi-tagasi pilet täiskasvanule maksis 5,30€. Nagu juba eelpool soovitati siis jalutada ja  vaadata on palju, San Marco väljak on ilmselt põhiline koht kus kõik ära käivad. Seal saab ka tornist vaadet nautida, pilet sinnatorni maksab 8€ ja üles alla liigub lift.Veebuss on ka hea lahendus, näeb seda mida jala liikudes ei jõua vaatama minna.

0
0

Pulas võiksite ära käia Tuvi koopas (Pigeon Cave). Sõidate Stoja käpingu juurde, seal parkla, saab auto ära parkida. Ja siis muudkui jalutate  mööda parempoolset kallast, kuni koopani jõuate. Enne koobast üks suurepärane abajas, kus saab koos veidrate jellyfish srnaste elajatega koos ujuda. Alguses suhteliselt rõve, aga vesi mõnus soe, ja rahvast ka palju ei ole. Meretemaline muuseum on ka äge. Sõidate Verudella ja seal on parkimisvõimalusi mitmeid. Paremat kätt jääb hea rand ja väike kohvikumoodi asi, vasakul siis see Akvaarium ja natuke maad Pula poole tagasi minna on väga suur jahisadam.

0
0

Oo tänan Pula soovituste eest

0
0

Veneetsiasse soovitaks kindlasti ööseks jääda, kuna õhtul lahkuvad päevaturistid ja olemine seal läheb oluliselt mõnusamaks ja rahulikumaks.

0
0

Oskab keegi rääkida ka Pizzale Roma parklatest. Saan aru, et seal neid üsna mitu? Millist võtta ja kas peaks koha ka broneerima?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased