Pulmad soojal maal?

Tere,
kas keellegil on kogemusi sellise pulma organiseerimisega?
Palju läks maksma?
Erilist asju me ei plaani (majanduskriis ju), lihtsalt väike huvitav tseremoonia (registreerime Eestis) ja muud päevad - tavaline rannapuhkus, kuskil Kreetal või Tenerifel näiteks.
Igasugune info on teretulnud.

Tänan ette.

Vabandust mu otsekohesuse pärast. Kas sa oled loll või mängid seda?
Kui soovid rannapuhkust siis helista reisibüroosse.
Kui soovid pulma välismaal teha siis võiks kirjutada, mida sa ootad.

Eem... no ta kirjutas ju, et väike huvitav tseremoonia rannal, ilmselt siis kahekesi. Õnneks teist lolliks sõimata ei nõua endalt just väga palju ajupotentsiaali, nii et sul on kõik ok.
Igal juhul, kuna ise olen ka siin rannapulma mõtteid mõlgutanud, siis soovitan googlata märgusõnu "beachwedding", "getting married in Crete" jms.
Kohe tulid välja esmapilgul päris asjalikud lingid http://hubpages.com/hub/How-to-get-married-in-Tenerife ja http://www.amazingcrete.com/weddings-in-crete-kreta.htm
Tundub, et kui järjestada miskit ilusata rannal Euroopa piires, siis kõige lihtsam on olla juba Eestist ühenduses mõne kohaliku hotelliga, esitada neile oma soovid, eelarve, küsida erinevatelt hotellidelt pakkumisi.
Edu igal juhul!

kurimoor, sultajna, mina vaatasin kõiki teemasid, aga minu teemaga seotud seal on ainult küsimused, ilma vastusteta.

kui veel huvi, siis: http://www.trip.ee/node/44892
Kõik oleneb eelarvest. Registreerida on küll mõttekas Eestis, sest dokumentidega jamamine läheb veel omakorda paar tuhhi.
Ja kui otsida google'ist, siis on lihtsad märksõnad: destination wedding, weddings in Crete vms.

Meie abiellusime Filipiinidel. Leidsin sealt kohaliku pulmakorraldaja samuti google otsingut kasutades. Meile tehti selline pakett, kus oli sees 2 ööd ööbimist superilusas hotellis neljale (reisisime neljakesi), 6-käiguline õhtusöök rannas, tseremoonia rannas (kõik ilusti ära kaunistatud), kohalik pastor ja lilled + kohalik dokumentide ajamine. Kogu värk maksis kokku 1600 USD. Mõistlik on jah registreerimine teha Eestis, sest dokumentide legaliseerimine ja muu jama on ikka jube kallis ning ilma selleta oleks see summa ka palju väiksem.
Väga mugav ja hästi ilus iseenesest. Asja hakkasime ajama ainult 1 kuu enne sinnasõitu.