Pulmareis augustis

Plaanime selle aasta augusti keskpaigas sõita pulmareisile. Meie nägemus oleks ilusast helesinise vee ja valge liivaga eksootilisest kohast :) Lisaks et ei oleks ainult horisontaalses asendis puhkus, vaid saaks ka siia-sinna jalutada, turul käia, kohvikuid külastada ja ehk ka veidi öömelu nautida jms. Milline koht oleks selleks ideaalne ning ka ilm ok? Tean, et paljudes Aasia riikides siis vihmaperiood?
Tai välistaksime.
Ette tänades

Itallia . Endine jugoslaavia kui valida euroopat :)

Seišellid, aga aitaks, kui kirjutaksid juurde ka max eelarve inimese kohta

Meie sõidame märtsis Seišellidele, see reis nii pulmad ( tseremoonia kahekesi), kui ka mesinädalad. Koht klapib kenasti teie esmakirjeldusega, kuid vajalik oleks teada eelarvet, sest Seišellid ei ole mitte just kõige odavam koht, kuigi targalt planeerides ja otsides leiab ka seal vägagi mõistlikke variante. Meie valisime koha seetõttu, et reisime palju seljakotiga, sh oleme palju käinud aasias ning soovisime veidi teistsugust sihtkohta, kuhu nn tavapäraselt seljakotiga seiklema ei minda, tahtsime rohkem privaatsust ja ilusaid randasid. Alguses olid mõttes ka Maldiivid aga meile lebotada ei meeldi, Seišellidel on rohkem tegevusi, näiteks päevased lühimatkad. Ka Mauritius oleks üks võimalik sihtkoht, kuigi nii palju kui ma uurisin, kes mõlemas kohas käinud, siis Seišellidel on väidetavalt ilusamad rannad. Soovitaksin ka Tansaaniat ja Sansibari saart, olen seal ise käinud ja väga meeldis, näiteks alguses safari ja siis Sansibarile?

Ella123, Seišellid oleks su mainitutest parim valik, aga ka kalleim, nagu sa ise ka juba kirjutasid...

AndresR tõsi, aasiaga võrrelda ei saa, kuid Euroopaga küll, näiteks eelpool mainitud Itaalia. Meie self catering ööbimiskohad Seišellidel on vahemikus 50-78€ öö, keskmine hind 64€ öö. Kui uurida ja teiste inimeste blogisid lugeda, siis leiab päris palju nippe ja võimalusi, kuidas Seišellide mõistes piiratud eelarvega paradiisi nautima sõita. Pigem julgustan inimesi sinna reisima, tegemist ei ole vaid rikkuritele võimetekohase sihtkohaga :)

Aga kui kindel soov minna just aasiasse, siis olen kuulnud, et osa Malaisiast peaks ok olema.

Soovitaksin minna Mauritiusele. Ühed tuttavad veetsid mesinädalaid seal ja kiitsid väga. Nemad olid seal küll novembris. Augustis on seal umbes 21 kraadi sooja ja vesi on õhust paar kraadi soojem. Olen hiljuti ise kaalunud reisimist sellele vulkaanilisele saarele.

Self catering ja pulmareis kokku kõlavad just mitte kõige magusamate mesinädalate moodi:)

Sõltub kelle jaoks mis oluline on ja mille eest ollakse nõus raha välja käima. Mõne jaoks tõesti kõik hinnas 5* hotell ainuõige valik. Meie jaoks see aga vägagi magus pulmareis, kõik on täpselt nii nagu soovime ja saab olema väga tore :)
Lihtsalt infoks, et self catering koht võib olla vägagi ilus ja mugavustega, self catering ei tähenda koheselt seda, et sa nagu rott seal saarel oled.

Eelarve võiks ühe inimese kohta jääda ca 1000-1500eur kanti.