Pulmareis juulis?

Hei,palun abi pakkumistest pulmareisiks:) Kuna pole aastaid reisinud,aga sooviks siis nii 7-10 päevaks minna mesinädalatele ,nii päikese alla,kui ka kohapeal ringi sõita. Milliseid sihtpunkte soovitaksite Euroopas. Eelarve võiks jääda koos elamise ja sõiduga 2000 euri tuuri:)

Ja kust oleks mõistlik alustada lennureisi,Tallinn voi Riia?

Portugal.

Sealt, mis teile sobib nii hinna kui ka lennuaegade poolest.

Kuhu kanti Portugalis võiks minna:)

Kuidas teile paremini sobib - kas tahate lihtsalt olla kahekesi kusagil paigal või soovite midagi uut tundma õppida ? Kui esimene, siis üürige majake või korter Algarves, nautige liivaranda ja päikest. Kui teist, siis 10 päeva on parem, kui 7. Lissabonis saab kuluma 2 päeva, Estoril + Sintra 1 , ning siis nädalaks lõunasse ja seal ringi sõita. Tavaliselt renditakse maju-kortereid välja laupäevast laupäevani. 5. juuli alustab TAP Portugal ka otselende Tallinnast Lissaboni.

Hästi romantiline on ka Itaalia, näiteks Air Balticuga saab Lõuna-Itaaliasse Barisse, sealt veel lõuna poole, nn"saapakontsa" all asub Lecce, mille ümber on palju üürimaju.

Põhja-Itaalias Milano, Verona, Veneetsia...

Ja siis veel Barcelona ja ümbrus, lihtsalt kättesaadav Ryanairi kui ka kevadel lende alustava Vuelingiga.

Meie lähme pulmareisile Horvaatiasse, Splitti. :)

Krimm oleks küll hea valik. Suveks on seal kord uuesti majas ja ilmselt teeb Putin kõik, et ka välisturistil oleks hea - see on tal PR jaoks vajalik. Krimm on soe, odav, ohutu, looduse mõttes ilus. Nii et miks mitte?

Split... pole otseselt paha valik, Rooma keisrite kuurort ikkagi, aga pulmareis nii igava koha peale kulutada - ma ei tea.

No ei saa vaiki olla... Krimm on tore koht, kui seal näiteks sõpradega käia, aga kogu see halvimas mõttes nõukavaim, venelik räpasus, klienti kui tüütusse putukasse suhtumine, viletsad teed ning pidev kauplemine - see kant on pulmareisiks ausalt öeldes küll sügavalt imelik soovitus. :)

Seejuures mul on sellest kandist toredad mälestused ja meenutame sõpradega siiamaani, kus sai alles nalja (alates järjekordsest VEEL jubedamast avalikust vetsust, lõpututest imestamistest Lenini kujude/tänavate/milleiganes üle kuni siin-ei-ole-midagi-baarini, kus puudusid nii lauanõud, vesi kui ka vahetusraha). Meisse suhtuti väga soojalt, olime nende sõnul "Euroopast, sealt, kus on kultuur" (huvitav, kuidas nüüd Pribaltikasse suhtutakse?) ning kohtasime rohkelt toredaid inimesi, aga ... tagasi enam ei tahaks. Ka mitte sellesse 2007. aasta suvisesse Krimmi.