Queen Elizabeth

Tulin just Queen Elizabethist. Ilm super meri ja muu aga... Ärge otsige sealt ultra all pakkumist. Heal juhul on see al. Kui satute tänavapoolsesse tuppa on teie elu nukker. Nõudke basseini poolset. Nõudsin ka . Giidi käest abi ei saanud. Kohaliku türklasest giidi abil sain niipalju, et ta andis nõu kuidas läheneda. 20 euro abil sain basseini äärde neljandale terrassiga toa. Ülevaade lihtsalt imeline. Ühel pool meri teiselpool majesteetlikud mäed. Siis küll hing laulis sees. Süüa ja juua saab nii mere ääres kui ka basseini ääres põhimõtteliselt kogu aeg. Ega lõputult sisse ei lähe ka selle palavaga. Import alkoholist on ainult kohalikud analoogid(Campari on Bitter jne.) Jooge kindlasti ayrani-aitab päikesepõletuse ja kõhuhädade vastu. Mõnus soolakas jook-meenutab meie piima ja keefiri segu. Apteek kohe üle tee sisaldab endas õnneks tohutult mõnusat apteekrihärrat kes tõepoolest annab proffesionaalset abi kui vaja läheb. Viriseda ju võib türklaste minnalaskmise meeleolu ja kommete kohta, aga kui lähete rõõmsal meelel , siis on kõik ok. Hotell ise väga ilus ja kõik muu ka kui pool silma kinni panna. Vähemalt tundub mulle , et Marco Polo oleks siis vist küll keeletuks võtnud(negatiivses mõttes). . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja tühikud, samuti sihtkoha!

Said päikesepiste ka? Või ainult kuumarabandus?

0
0

Kas (RMS) Queen Elisabeth on löpuks ometi Hongkongi mudast yles kaevatud ja Tyrki ujuvhotelliks viidud? Vöi millisest QE-st käib jutt? Ja mis on Marco Polol köigega tegemist?

0
0

Aru ma ei saa, millel põhineb see negatiivsus Marco Polo hotelli vastu. Need ju täiesti erineva ülesehitusega pukeasutused. Marco Polo territoorium upub rohelusse oma puude ja muruplatsidega, Queen Elisabeth natuke muru ja mõned puud, Marco Polo elamised paiknevad paljudes madalates villades, Queen Elisabeth suur hoone, Marco Polo rand asub kohe territooriumil. Tubasid ei oska võrrelda aga nendes käid ju ainult mõneks tunniks magamas. Mägedevaated mõlemal ilusad. Queen Elisabethil muidugi läbiv laevateema päris lahe. Nii, et kes mida otsib ja ootab, kellele privaatsem olemine, kellele massidega suhtlemine jne.

0
0

Mina ka üks nendest, kes Marco Polo asemel Queen Elisabeth`i sattus. Ja olen väga pettunud. Chek in oli öösel lihtsalt masendav, vahetada midagi ei saanud kuna hotell oli üle broneeritud. Tuba oli tänava poole ja esimese hooga mõtlesime ümber vahetada (lärm, rõdu uks oli katki, vannitoas kukkus riiul esimese puudutuse peale alla, laest pudenes krohvi). Pooled kodukal reklaamitud atraktsioonid (kõik karussellid, mängude tuba, osad liumäed jm) ei töötanud. Toit oli küll ok. Aga rahvast megalt ja venelaste söögiorgiad täiesti arulagedad (st kuhjatakse laud toitu täis ja siis näksitakse siit-sealt ning saadetakse solgitud toit tagasi). Ka olen äärmiselt pettunud Estouris. Eestis väljareklaamitud ekskursioonid olid hoopis muud kui need, mida reaalselt osta sai. Sukeldumist ei soovitatud üldse:-))

0
0
  1. Kui teema on "Queen Elizabeth", siis kui paljud arvavad, et hotellist jutt?
  2. Poole päevaga on teema küll arenenud, aga mis linnast juttu on ei saa ikka aru. Türgi pindala suurust ja kuurortite rohkust arvestades ei saa ju isegi rääkida "Türgi ilmast" kui sellisest...
0
0

Küla nimega Goynuki.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased