Räägime Eestimaa ilusast ilmast

Pirita lähiümbuses juba -20.
Toatemperatuur hakkab tasapisi lähenema +20- le.

Kellel soojem, kellel külmem ja kuidas külma vastu võitlete?

Ei vaidle vastu, ilm on tõesti ilus. Lausa lust on sõita mõõda Pirita teed ja nautida lahe peal toimuvat looduse kõikvõimast etendust. Võimas.

Aga mõnus ei ole. Ausalt. Ühestki otsast pole mõnus. Ma oleks nõus Keskerakonda ka valima, kui nad suudaksid luua tingimused, kus kodust välja minnes oleks ainsaks mureks plätud jala otsa visata ja "UV-faktor 5" kõlbaks vaid lauluna kasutamiseks.

Kuidas ma selle vastu võitlen?
Juba vähem kui kahe nädala pärast kavatsen "hääletada jalgadega" ja Daytona beachil ennast suurest kurvastusest erakondade võimetusest mulle selliseid tingimusi luua, täis juua..

Ilus on vaid kaugelt vaadates voi siis fotodelt. Noorena ikka unistasin,et eestlastel voiks olla moni oma saar Filipiinidel... . Kuna eestlastel see kokkuhoiu tunne pole vaga arenenud,siis parim lahendus on ise minna. Seega kolisin Vahemere aarde.

Mingitel hetkedel on tüütu oodata kui autoklaasid on seestpoolt jääs ja ei taha kohe ära sulada, samuti ajab veidi vihale, et lumi on, aga mäge kuhu lumelauaga minna ei ole, aga kõik muu on ilus, Kakumäel nagu talvemuinasjutt, soola enamustel tänavatel pole, ilus valge kokkupressitud lumi (siinkohal tänud linnavalitsusele), rannas olevatest pinkidest paistab ainult seljatugi jne. Sooja saab Pirital ja Harkus suusatades, Keskerakonda ei vali, selle asemel sõidan varsti neljaks nädalaks Vietnamisse, tuleb tõenäoliselt igatpidi soodsam :)

Mulle meeldib. Päevad on tänu pakasele päikselised. Talves peab pakast ka olema.

Elan ise soojal maal :) nii et mulle on karmid talved juba eksootika... Püüan ikka talvel korra EWs ära käia ja tirin pere ka kaasa, väga võimas aga üle nädala aja ei taha, sorry..

Ise olen jalakäija ja ei tea autojuhtide muresid, aga seni olen ma küll seda pakast nautinud. Vot kui päikest poleks siis oleks ehk teine lugu...

nojah, üleeile 15min vastutuult kõndides oli surin juba sääremarjades ja ei tundnud tilkuvat ollust ninast väljumas...kuid tass tulikuuma kakaod tegi kõik jälle pakemaks :D

Keskerakonda ka ei vali, vaid pean selle pakase vastu, teen termomeetri näitudest pilti ja lähen sügisel uuesti Austraaliasse elama ning aasta pärast meenutan muie suul et millises fantastilise kliimaga riigis ma siiski sündinud olen! ;)

Ei naudi sellist külma, ei naudi ka uneleajavalt igavat lumist maastikku autoroolis (eilne kogemus). Sorry! ;)

Ilm on veel parasjagu nii soe, et kannatab ahjuga telgis ööbida, kui korralikult kütta.

Mida päev edasi, seda rohkem mulle tundub, et elan valel laiuskraadil. Talv võiks kesta Dets.-jaan., sellest oleks küll. Kui normaalsed inimesed hakkavad hommikul ärgates kohvitama, siis mina kihutan kuuri puude järele. Sooja teed kulub ka ülemäära palju juba :D jaksu kõigile, varsti on ikkagi soe!

Triipkood, need on majaomaniku "rõõmud" ja sa ole tänulik, et sul on kuur, kus on puud :D