Rännakud Taimaal 2008/1

Panen siia sõbra pildid, kellel huvi saab vaadata, enne reisi väga hea tegevus + isutekitaja ! http://nagi.ee/photos/eRrrr/sets/68843/

Su sõber sorteerib fotod ära järgmine kord enne netti üles panekut. Üks pilt ütleb küll rohkem kui tuhat sõna, aga praegu on seal verbaalne kõhulahtisus üleval... Esimesed 3-4 lehte fotosid ainult vaatest lennuki aknast tiivale, jms. :)

0
0

jama lugu tõesti. Piltide ülessepanija võiks vähemalt vabandada

0
0

Olen väga tolerantne ja vist kõike näinud, kuid ikka vastik: suur jäme valge mees jalutab kleenukese kohalikuga, ei nimetaks seda reisifotoks st. eredad reisimuljed võiks olla midagi muud. ... see muidugi vaid minu arvamus

0
0

Minuarust asi seal lihtne, ka piltidelt näha kes tahab seda sama seksiturismi läheb Pattaya`le (mitte, et seda mujalt ei saa)ja kes hindab midagi muud läheb lõunasse! Pole mõtet seda siin enam arutada, üles panin ainult selleks, et kui huvi võib vaadata(NB!pole kohustuslik)Ise mõnda sihtkohta minnes uurin heameelega siit inffi ja otsin pilte kohtadest ! Loodan, et säästate end ja teisi selliste postituste eest !

0
0

On ikka väga korralikuks näidatud. Pigem peaks just reaalsemad pildid olema, et ei tekiks arusaamatust.

0
0

Tulin eile ise Taist, värskelt mäletan nii mõnda kohta nendelt piltidelt Väga ilusad pildid!

0
0

Minu meelest väga toredad pildid, mis siin nuriseda!?

0
0

andke nõu, kuhu minna. Phuket Phuket+Krabi Kho Khao+Phuket Phuket+Korallisaar ja kas hotell Montana Grand 2' ütleb teile midagi

0
0

Kui need on mõned kindlad paketid siis Phuket+Krabi. Jääb aega mõlemas tutvumiseks! Mina valiks nendest Krabi, seal ümber palju ilusaid kohti (n:Koh Phi Phi jne)Krabi ise ka rahulikum koht! Loomulikult saared mõlemalt poolt suht lähedal. Oleneb mida Taist otsitakse. Ise läheks Koh Samuile ja sealt mõneks ajaks Koh NangYuang Island`ile üli väike koht, kuid ilus !

0
0

Pakuksin Phuket+Samui.Tegu ilmselt tegu Bergeri paketiga ja seal Samui välja müüdud.Liitun eelkommijaga: pakutud valikutest Phuket+Krabi. Krabil kindlasti AO Nangi randa (pakuvad ilmselt Pra Nang Inni hotelli täpselt keskel ja hea asukoht)ärge laske ennast metsa või mägedesse 5 tärni hotelli panna, surete õhtuti igavusest. Ja minge erinevatele saartele väljasõitudele, ülesõit maksab 50 bathi ja saate terve päev olla kaunil liivarannal ning piknikku korraldada. Saartel on madalas vees imeilusad kalad. Oma rand Krabil pole kõige parem.Krabil tuuseldage ringi niipalju kui jõuate, Phuketil tuuseldage ka, aga vahelduseks lustida ja pidutseda on seal mõnus. Montana Grand on Patongi rannas, melu keskel. Ise sees pole käinud aga ööbimiseks ajab asja ära kui väga nõudlikud ei ole.Tais ju hotellides käiakse ainult ööbimas.Minul näiteks vahet ei ole - peaasi et puhtad linad, konditsioneer ja pesta saab.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased