Rahutused Kataloonias/Hispaanias

hei, kas on keegi hetkel sealkandis ? Kuidas olukord reaalselt? Kas peaks kaaluma reisist loobumist ? Kindlustust see vist ei huvita. Lend 17-l Ryanairiga, maandumine Girona lennujaamas Aitäh!

Oota veel mõned päevad. Ära liiga vara otsusta. Kindlustusjuhtumit ilmselt siit välja ei võlu. Selleks peaks seal ikka kaos olema.

Endal ka väike mõttekoht. Minek alles kuu lõpus ja Ryanairiga. Õnneks on olemas ainult lennupiletid. Kõik muu on ootereziimil. Samas ma ei usu, et asi päris hulluks läheb ja veri voolama hakkab. Turismiobjektid jäävad suure tõenäosusega puutumata ja ise tuleb rahvahulkadest eemale hoida.

Rahutused ja kaos tavaliselt kindlustusjuhtumite alla ei lähe.

Saabusin eile 03.10. airBalticuga Barcelona El Prat lennuväljale. Päris pikka aega ei toodud treppi lennuki juurde, piloot ütles, et lennuväljal mingi streik.Autorendis küsis kuhu sõidame. Kui ütlesin Salou sõnas, et seal rahulik ja soovis head puhkust.Ise küll midagi erilist tähele ei pannud.Salous on rahulik nagu alati.Naine lubas küll mõne päeva pärast Barcelonasse shoppama minna.

Ma Ryanairiga Gironasse 17 oktoobri õhtul. Edasi reisibüroo transfeeriga. Peatuspaik on Malgrat de Mar´is. Päike12, kui võimalik, jaga palun kohapealseid muljeid, olukorda. Aitäh ja ilusat puhkust teile sinna :)

Joudu elan siin juba 2 aastat koik on ok, ootame uut vabariiki, homme vist kuulutatakse valja. Vaga huvitav saab olema, meil siin vaike hotel www.cannoble.com, siin koik rahulik

Kaasa läheb 06.10 Barcelonasse. Siis oskan rohkem öelda , ei usu ,et seal midagi hullu enam on. Ise olen Salous, siin on ka WRC Kataloonia ralli 05.-08. Homme eelsõidud, laupäeval Salou ,linnakatse.Hoiame Ott Tänakule pöialt. ÄKKI MAAILMAMEISTRIKS. Politseid on küll kõik kohad täis.

Tänakul läks ju väga hästi :) Aga mul nädal veel reisini, kas kellelgi on värsket infot, kuidas olukord ? Aitäh.

Olin esmaspäevast neljapäevani (2.-.5.10.2017) Barcelonas. Mitte midagi kartmisväärset.

Teisipäeva õhtul käisin paar tundi kesklinnas demonstreerivate inimeste kõrval ja vahel kaasas. Kõik oli ülimalt rahumeelne ning õhk kohati kanepisuitsust paks.

Politsei oli väga nähtav ja paljud inimesed plaksutasid neile möödudes sarkastiliselt.

Kaldun arvama, et see rahvas ei hakka niisama lihtsalt kaklema, ka siis, kui iseseisvus välja kuulutatakse ja Madriid võimu üle võtab.

Kartmise asemel tuleks kasutada võimalust ajaloo käigule lähedalt kaasa elada.

Kohalikud ütlesid, et täna 08.10 ei tohi Barcelonasse minna.Seda ainult selleks, et Barcelona ümbruskonnast tuuakse inimesed busside, rongidega manifestile, poolehoiu näitamiseks, et oleks vaja uut riiki. Turistile see ohtlik pole, kuigi sinna keskele pole oma nina ka vaja toppida. Kataloonlased ise arvavad ,et vaevalt see neil kõik õnnestub . Arvavad, et alates esmaspäevast 10.10.2017. läheb kõik samamoodi edasi. e rööpasse. OTT TÄNAK on kokkuvõttes teine.Pöidlad pihku, kaks etappi veel.

Hei, Tõstan teemat. Kas kellelgi on kohalikku värskemat infot? Kas ja kus toimub veel midagi?

Eluolu kõikjal stabiilne ja rahulik.