Reisitõrkekindlustus

Hei, Kas olen õigesti aru saanud, et kui sama lennufirmaga minek vaatamata mitmetele peatustele, siis reisitõrkekindlustusel mõtet pole, sest lennufirma ise vastutab, kui üks lendudest näiteks hilineb ja järgmisele ei jõua? Tänud vastamast :)

Peale lennufirmaga seotud tõrgete on ju veel igasuguseid muid võimalusi, kuidas oma lennust maha jääda. Nende vastu ühe piletiga lendamine ei kaitse. Hinda ise oma riske - minu jaoks on reisitõrkekindlustusel alati mõte, kui just ei ole tegemist 10-eurose Helsingi-kruiisiga.

Mis need võimalused võiks olla? Ma olen aru saanud, et kui ise lennujaama hiljaks jääda, siis reisitõrkekindlustus ei rakendu. Kas eksin?

Näiteks haigestud raskelt (või haigestub mõni lähedane või isegi sureb) enne reisi ja ei saa minna.

Reisitõrkekindlustusel on palju erinevaid tahke. Isiklikult ma ei saa nendest inimestest aru kes ostavad kalli reisi aga kindlustust mitte (reisitõrge, pagasi ja tervisekindlustus ) Lugeda võiks siit , https://financer.com/ee/kindlustus/reisitorkekindlustus/

Aitäh lingi eest :) Tasub teha tõesti. Ma ei teadnud, et haigestumine enne reisi ja seetõttu mitte minnasaamine läheb reisitõrkekindlustuse alla. Arvasin alati, et meditsiiniabi. Hea teada!

Tehtud reisitõrkekindlustus ja üks reisiseltskonna liige ei saanud haiguse tõttu reisile tulla. Reisil toimus üks lend Easyjetiga, üks Norwegianiga ja kaks Ryanairiga. Nüüd nõuab kindlustus, et tuleb lennufirmadelt taotleda tagastusi. Mis linkide kaudu neid teha tuleks? Kas keegi on sellega kunagi tegelenud ja kas olete ka raha tagasi saanud.?

lennufirmast nüüd küll midagi tagasi ei saa:) Aga pakun, et kindlustusfirma mõtleb, et peate lennufirmadelt lennujaamamaksud tagasi küsima, nemad siis kompenseerivad ülejäänu.

Odavlennufirmadel on enamasti piletid muutmatud, st ei saa muuta ega tühistada, kui midagi ei klapi, on raha läinud.

Seda kindlustusfirma tahabki, et me lennujaamamaksud tagasi küsiks, aga ma ei oska kusagilt alustada, et kuhu ma selle tagasiküsimise kirja pean saatma.