Riisipere-Haapsalu mööda raudteetammi...?

Hi !

Kas kellegil on isiklike kogemusi Riisiperest Haapsallu sõidul mööda vana raudteetammi. On see täiesulatuses sõidetav?

Terv. Raivo

Sõidetav. Ise sõitsin umbes kolm aastat tagasi, vaevalt tammi seisukord eriti muutunud on. Kohati on need pikad sirged lõigud üsna igavad, aga parem ikka, kui mööda maanteed sõita.

Ise ka plaanis nädala pärast ennast ratastega Riisiperest Haapsallu ja edasi Rohukülla toimetada.

Minek oleks 'aja peale', et Vormsi praamile jõuaks ning algne plaan oli see 60+ km mööda maanteed sõita. See postitus, aga pani ka raudteetammile mõtlema.

Ei oska äkki keegi kommenteerida a) kust Riisipere juurest õige otsa peale saada? b) kui läbitav see koormatud ratastega on? c) millisest kilometraažist võib rääkida Haapsaluni?

Ei taha nagu ukerdama jääda kuskile ja praamilt maha, aga samas maantee (kuigi kindla peale minek) eriti ei tõmba ja oli rohkem nagu hädaabiidee, et autota inimesed rattad Vormsi peale saaks.

Sõitsin sama otsa läbi möödunud suvel,kobe matkakott pakikal, ja - täitsa norm, kui tuulevaikse päikesepaiste parmud maha arvata :) Keskmine kiirus oli nii 18, aga ma pole miski kõva sõitja ka, tegin parajalt pause. Kilomeetreid täpselt ei mäleta, miski üle 60 ja alla 70 tuli. Teeotsa juhatas üks kohalik tädike kätte -- rtjaama eest natuke otse, siis ristuvat tänavat pidi vasakule, natuke sõita ja siis kääne paremale - selline pikk sirge. Küsid kohalikelt, saad suuna.

Kõik küsimused juba vastatud, ma omalt poolt lisaks ainult mõned pildid sellest, et milline tee ees ootab - http://www.flickr.com/photos/duke_pildid/sets/72157623928249236/

Hea ja mõnus rattatee on :)

Aitähh, aitähh. Tunne, et tuleb mõnus trip.

Sõitsin sellel teel 13. juuni k.a. suunaga Riisiperre. Oli igati korras ja suurte pakkidega matkarattal läbitav.

...Riisiperest Rohukülla ca 65 km. Tee Riisiperest Haapsaluni hea, kuid ausalt öelda väga igav. Võsavahe kogu aeg. Haapsalu raudteejaamast edasi soovitaksin pigem seda teed, mida autod sõidavad.