Rio De Janeiros korteri üürimine läbi booking.com-i

Minek märtsi kuus Rio-sse, kas keegi on läbi bookingu broneerinud korterit? Kas on oht petta saada?

Meil 9 inimese seltskond samuti märstsi Riosse minemas nädalaks ja tegelen ka korteriotsinguga. Siiani olen saatnud päringuid läbi tripadvisori ja täna ka läbi rioapartmentrental.com'i. Tripadvisoris ka kasutajate kommentaare, seega tundub vähe turvalisem. Samas hinnad on ikka üsna krõbedad.

0
0

Otsisin mis ma otsisin ja eile broneerisin www.homesinrio.com kaudu ühe korteri ära, eks siis ole näha kuidas sealne korteri kätte saamine ja kõik muu kulgeb. Nagu siit igalt poolt lugedes on üldse see Riosse minek üks suur õnnemäng :) Mis kuupäevadel Teie Rios olete?

0
0

Kasutage www.airbnb.com. Süsteem töötab korralikult.algul suhtled omanikuga teed broneeringu.Korteriomanik saab raha kätte alles päev pärast saabumist.

0
0

No jah, nüüd meil juba hilja, 30% ette makstud ja omaniku number, nimi ja aadress olemas. Loodame et toimib ikka.

0
0

Ja kuidas läks, ning mis hinnaklass oli?

0
0

Tere

On mure majutuse leidmisega jalgpalli MM ajal Rios. airbnb.com lehe kaudu korterit bronnides tuli v2lja, et 1500 daala asemel kysitakse 6500 sel ajal. Hinnad on v2ga absurdseks aetud jalgpalli MM ajaks. On kellegil soovitusi kuidas endale sinna normaalsema hinnaga yyrikorter saada 12 p2evaks?

0
0

Tere! Hinnad Sao Paulos ja Rios on üldse tõusnud u 20%. Soovitame tulla Ubatubasse, panene kokku jalgpalli MM ajaks paketti, kus on erinevaid majutusvõimalusi, transport minivaniga mängudele, mängupileteid ja ka matku ümberkaudsetesse randadesse jne. Olemas on ka jalgpalli villa otse rannas nende mängude ajaks, mida lives vaatama ei tasu minna! Kirjuta [email protected]!

0
0

Hinnad on koguni nii absurdseks läinud, et Sao Paulos, Itaqueras, kus asub samuti jalka MM-i staadion, staadioni lähedal asuvas majas, 3-toalises, küsitakse kuuajase ööbimise eest ei vähem kui 20000 eurot

0
0

Olen Rios töötanud vahabatahtlikuna (tunnen linna väga häasti) ja peatun nüüd siin kuni juuni alguseni. Eestlased, kes te plaanite siia tulla…teen päevaseid tuure Rio linnas ja annan reisialast nõu väikse lisatasu eest! Kirjutage [email protected]

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased