Rongireis läbi terve Euroopa

Keegi siinsetest ei ole mõelnud Interrailiga reisimise peale? Ehk siis täpsemalt Global Pass, millega saab reisida teatud aja jooksul (22 päeva; 5 päeva 10'st; 1 kuu jne) üle terve Euroopa kokku kolmekümnes riigis. Alates Poolast ja Ungarist, lõpetades Hispaania, Itaalia ja Türgiga. Et siis ostad kuukaardi näiteks (400 eurot - kuni 26. eluaastani) ja sõida palju tahad. Näeb väga palju, saab uusi tuttavaid jne. Ööbimised saab paigutada öiste rongide peale, kus on ka väike juurdemaks. Keskmiselt 5-6 eurot. Interrailist edasi saab ju kohaliku rongiga Türgist Süüriasse ja sealt avaneb tee ka mujale Lähis-Idasse - Iisrael, Jordaania jne.

http://www.interrailnet.com/interrail_global_pass

http://www.seat61.com/

Ja kui vaja merd ületada, näiteks Hispaaniast Aafrikasse, siis on olemas ka Ferry Shop. http://www.seat61.com/FerryShop.htm

Soovitan! Endal selline asi millalgi plaanis ära teha.

aga räägi kuidas läks?

0
0

Jah tahaks kuulda kuidas läks ja palju raha kulus.

0
0

Ma siin just plaanin sellist reisi ette võtta. Lendan Rootsist Prantsusmaale ja sealt edasi rongiga läbi 19-25 riigi ja siis jälle Prantsusmaa ja Rootsi kaudu tagasi. Oma resi kuluteks arvestasin välja u 10 000 või siis vähem. Laev+lennu+rong kokku u. 4500-4900 ja siis lisanduvad ööbimine ja taskuraha ningkindlustsu. Kui keegi tahab ühineda siis sõit Eeestist laevaga Rootsi poole on plaaanitud 18.aprillil ja 20.aprillil läheb lennuk arlandast Prantsusmaa poole. Minu kajutis hetkel 3 kohta veel vaba)üli sootsate hindadega) odavaid lennuipileteid saab www.flynordic.com ja siis juba eespool mainitud rahvusvaheline rongipilet.

Ja veel reisi kestvus 18.04-24.05

0
0

jansa23, kui saladus pole, siis miks see lend sisse planeeritud ja kohe Soomest/Rootsist rongitama ei hakka? Just ses mõttes, et kas see lüke on seotud kulude ja/või aja säästmisega või tõmbab Keskele ja Lõunasse lihtsalt rohkem?

0
0

Estikes oli lennuki pilet hästi odav ja teiseks muidu ei jõuaks ma läbi käija just need kohad kus tahaks ära käija. Ma ei kavatse riikidest läbi joosta vaid seal ka peatuda.

0
0

Mu tuttavad on eelmisel aastal käinud, kiitsid väga! Endal on ka plaanis juuli lõpus minna, kuid ei ole veel otsustanud, kas auto või rongiga. Ehk oskasid soovitada, kui näiteks läheksime laevaga hoopis Rostockini ja sealt edasi, mis oleksid sinu arvates MUST-see kohad? Plaanime reisi muidugi mitte ainult teiste arvamuste peal, aga oleks ikkagi huvitav teada, mis kogenumad resijad soovitavad:)

0
0

Kas pileti saamiseks peab olema alates 26?

0
0

Mul oli ka sama mõte oma tütrega minna.. aga hoopis Eurolines-ga

http://www.eurolines-pass.com/index.php?id=110

0
0

Vaata esimese postituse Interraili linki, seal lehel on vanused jm kirjas.

0
0

Millal muidu minna plaanite, sest ma ise ka olen hakanud mõtlema, et läheks hoopis bussiga, sest see on tunduvamalt odavam.

0
0

ei, lõpuks otsustasime minna terve perega autoreisile..

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased