Rongisõit Mumbaist Goasse

Broneerisin internetits piletid Mumbai-Goa öörongile, väljub Mumbaist kell 23.00. Valitud sai First Class AC(1A). Kas keegi oskab öelda, kas antud valik on mõistlik. Hindade järgi tundub antud klass kõige parem olema, kuid endal pole india rongidest tegelikult üldse aimu.

Jah. Minul oli lühema otsa sõit (Vapi-Mumbai) 1 klassi vagunis selline: http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/4471430

Kuid sõit kõige madalamas klassis on ka huvitav kogemus. Proovi ka see järgi (mõni lühem ots).

Sõitsime 1AC klassis delhist goasse. Meil oli omaette kahene kajut, kus narilaadne voodi. Linad-tekid-padjad olid olemas. India kohta ikkagi täiesti mugavus.

Toitu pakuti ka, mis küll natuke kahtlase väärtusega oli.

Isegi koduloom on hinna sees - meil jooksis üks hiir pidevalt kajutisse ja sealt välja :)

Selles rongis kajuteid ei ole, üldse ei ole rongides kajuteid. Usun et tegemist oli kupeega...

23 jaanuariks ja oli ainult 3accNetravati Expressi peale. See rong sõidab päeval. Öise rongi peale eiole midagi enam saada. PS Targad soovitavad broneerida vara hommikul.

Tegeklikult on see ok vagun: konditsioneeriga, magamislavatsitega, (voodipesuga). Kuid magamise ajaks tuleb varustus kinni panna: http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/4469976

Kui pikalt peaks ette bronnima, et AC1 saada? Plaan minna u 20.märtsil. Äkki ka väike vihje, kui palju maksab Mumbai-Goa ots AC1-s?

sai mingi 4 aastat tagasi kah sõidetud Mumbai-Goa-Mumbai. SÕit ise oli päris vägev - aknast/lahtisest uksest avanev vaade oli kohati hingemattev, eriti kui kuskilt raudteesild üle oru läks. MEGA. Aga see pole ainus põhjus miks PÄEVAL sõita... SÕit kesab 11-12 tundi. Meie jõudsime Mumbaisse tagasi ööseks... ja pimeduse saabudes hakkas igasugu prussakaid hullu moodi välja ronima ... Päris räme oli vaadata et see nari millel sa päeval und lasid on nüüd natuke teise seltskonna poolt hõivatud...Brrr... Ja see rong võttis Mumbaist uued reisijad peale ja sama teed pidi kohe tagasi... PALJU ÕNNE neile kes pidid 12h selles öises loomavagunis vastu pidama.