Rooma lennupiletid?

Kuidas leiaks Tallinnast Rooma head lennupakkumist paariks päevaks? Märts- aprill.

Skyscanner

0
0

Otselennud Tallinnast Ryanairiga toimuvad kolmapäeviti ja laupäeviti ning hinnad otse kodukal kuskil 150-200€ ringis + pagas.

0
1

150-200€ Ryanairile Rooma piletite eest?? Rõhutaks veel, et nad ei lenda isegi FCO lennujaama, vaid CIA-sse, kust ühendus linna oluliselt halvem. 250€ eest saab LH piletid või siis Finnairi. Nii vähe ette ostes ei pruugi Finnairil enam normaalsete hindadega olla lende algusega Tallinnast (kui on, siis tavaliselt ulme passimistega Helsingis), aga kui laevaga on viitsimist Helsingisse minna, saab väga normaalselt.

Ryanairile ei maksaks põhimõtteliselt antud lennu eest edasi-tagasi üle 60€. Eeldan, et tegemist siiski puhkusega, mitte sundolukorraga, kus pole muud valikut kui maksta räigelt üle odavlennu kontseptsioon eest.

PS: Ostsin eelmine aasta kaks nädalat ette aprillikuus Ryanairiga 20€ eest edasi-tagasi TLL-ARN-ZAD, sellise raha eest on nendega imo mõttekas lennata.

1
5

Mul on ehk väikesed nõudmised, aga otselend Ryaniga Tallinnast Ciampinosse on igati ok, sealt Terravisioniga 6 euri eest ja 45 minutiga Terminisse. Ryanairil on pealegi täitsa korralikud Boeingud. See on ju lihtsalt kiire otsene transport punktist A punkti B. Ei viitsi nägusid teha sellises küsimuses. Lihtsalt vaatan, kui palju olen nõus edasi-tagasi otsa eest maksma ja maksan kellele tahes, kes otse lendab. Õnneks on mul Ryaniga vaid head kogemused, toit ehk väljaarvatud :)

6
0

20.- EUR eelmisel aastal võrrelda tänase olukorraga on sama kui võrrelda siga ja kägu. 60.- EUR täna on juba ülihea hind aga alla 100.- EUR ma väga ei loodaks. Juhul kui oled vaba igasugustest kohustustest, siis võid ju üritada kõiki kuupäevi läbi vaada aga arvestades lennunduses toimuvat ei maksa väga suuri lootusi hellitada. Küsimuse sisu järgi pakun, et tegu pole igapäevase lennuhundiga ja siis ongi variantide leidmine raskem ülesanne.

1
0

Tööasjus on järgmine nädal lend ees, kolm kuud tagasi otsisin pileteid, Ryanairi kuupäevad ei klappinud, aga Ryanair oli edasi-tagasi ca 170 euri. Kui nädal või rohkem kohapeal olla, siis tuli Ryanairiga veidi odavam, aga mitte oluliselt. Tuleb Finnairiga minna ja Lufhansaga tagasi, Finnairi ots oli 130 eur ja tagasi Lufthansaga 218 eur, ainult Finnair edasi-tagasi ei olnud odavam ja mugavam samuti mitte.

2
0

Märtsiks-aprilliks ei leia odavlennufirmalt Ryanair enam odavaid pileteid, kolmapäev kuni laupäev tripile hetkel kõige odavam 150-160 Eurot (selle seljakotipagasiga, mis istme alla peab mahtuma).

Ciampino lennujaamal pole iseenesest häda midagi. Isegi odav 3.20 maksev shuttle+rong variant on suht kiire.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased